Spalone auta na parkingu przy ul. Dąbrowskiego. Sprawca zatrzymany! [AKTUALIZACJA]

Spalone auta na parkingu przy ul. Dąbrowskiego. Sprawca zatrzymany! [AKTUALIZACJA]
Reklama
Reklama

W Rumi doszło do podpalenia samochodu Audi A4, który znajdował się na parkingu przy ul. Dąbrowskiego. Policja poinformowała o zatrzymaniu sprawcy.

O sprawie po raz pierwszy pisałem na blogu w poniedziałek, 25 lipca. Aktualizuję wpis ze względu na nowe informacje, które podała Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie.

W sobotę (23 lipca) po godzinie 22:00, mężczyzna podpalił przy użyciu paliwa samochód Audi A4, stojący na parkingu przy ul. Dąbrowskiego. W wyniku pożaru, spaleniu uległy także dwa inne zaparkowane w pobliżu auta: Skoda Fabia i Toyota. Straty zostały oszacowane łącznie na kwotę około 150 tys. zł. Na szczęście, w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie)

W czwartek (28 lipca) policjanci z Rumi zatrzymali sprawcę. To 43-letni mężczyzna. Został przesłuchany oraz usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pożar przy ul. Dąbrowskiego – zdjęcia nadesłane przez czytelnika:

O czym jeszcze mówi się w Rumi? Sygnały od czytelników

Jeśli jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia na terenie Rumi lub po prostu chciałbyś się podzielić ze mną swoimi przemyśleniami o mieście, zapraszam do kontaktu!

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *