Wiadomości

Supermarket “Piotr i Paweł” znika z Rumi

Supermarket “Piotr i Paweł” znika z Rumi
Reklama Reklama

“Szanowni Klienci! Z dniem 28.01.2019 likwidacja sklepu!” – kartka o takiej treści wisi na drzwiach automatycznych supermarketu “Piotr i Paweł”, znajdującego się przy ul. Gdańskiej w Rumi. To kolejna z “sieciówek”, która wycofuje się z naszego miasta. Wcześniej informowałem Was o planowanym zamknięciu supermarketu Tesco w Rumi.Sklep, mający ponad 370 m2 sprzedaży, działał w tym miejscu od 4 października 2014 r. Polska firma przejęła wówczas pomieszczenie po innym supermarkecie: SPAR Polska, dla którego był to drugi lokal na terenie Pomorza (pierwszy pojawił się w Wejherowie). Franczyza utrzymała się na rynku niewiele przez ponad rok.

Zobacz: Tesco wycofuje się z Rumi

Wygląda na to, że i tym razem nie zmieni się charakter lokalu – według nieoficjalnych informacji, miejsce po “Piotrze i Pawle” może zająć firma “Stokrotka”. (Nieaktualne)


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 komentarze

  1. Wydaje mi sie ze mamy dosc juz roznych robaczkow zwierzatek i roslinek w naszym miescie!!? Robmy zakupy w osiedlowych sklepach u malych przedsiebiorcow

    1. Nie każdy może sobie pozwolić, żeby latac po miescie i kupować każdą rzecz w innym miejscu, a do większosci osiedlowych sklepikow nie da się wjechac z wózkiem. W tym momencie niestety zwierzatka i kwiatki wygrywają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

49 − = 41