Reklama Reklama

Supermarket „Piotr i Paweł” znika z Rumi

„Szanowni Klienci! Z dniem 28.01.2019 likwidacja sklepu!” – kartka o takiej treści wisi na drzwiach automatycznych supermarketu „Piotr i Paweł”, znajdującego się przy ul. Gdańskiej w Rumi.Reklama Reklama

To kolejna z „sieciówek”, która wycofuje się z naszego miasta. Wcześniej informowałem Was o planowanym zamknięciu supermarketu Tesco w Rumi.

Sklep, mający ponad 370 m2 sprzedaży, działał w tym miejscu od 4 października 2014 r. Polska firma przejęła wówczas pomieszczenie po innym supermarkecie: SPAR Polska, dla którego był to drugi lokal na terenie Pomorza (pierwszy pojawił się w Wejherowie).

Franczyza utrzymała się na rynku niewiele przez ponad rok.


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 Comments

  1. Wydaje mi sie ze mamy dosc juz roznych robaczkow zwierzatek i roslinek w naszym miescie!!? Robmy zakupy w osiedlowych sklepach u malych przedsiebiorcow

    1. Nie każdy może sobie pozwolić, żeby latac po miescie i kupować każdą rzecz w innym miejscu, a do większosci osiedlowych sklepikow nie da się wjechac z wózkiem. W tym momencie niestety zwierzatka i kwiatki wygrywają.

  2. Reklama Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *