Wakacyjny Bazarek. Charytatywnie, dla bezdomnych zwierząt

Pexels Maksim Goncharenok 44221001

Fundacja Dobrych Zwierząt po raz kolejny organizuje charytatywny bazarek na świeżym powietrzu. Jego celem jest zebranie funduszy na pomoc, leczenie i dokarmianie bezdomnych zwierząt.

  • Kiedy i gdzie? Rumski Rynek, sobota, 7 sierpnia 2021 r. w godzinach 7:00-14:00.
Reklama Reklama

Na stoisku będzie można kupić między innymi tekstylia do domu takie jak obrusy, bieżniki, modne poszewki na poduszki w różnych rozmiarach, ozdoby do domy, różnego rodzaju drobny sprzęt AGD, a także ubrania, obuwie, biżuterię, zabawki dla dzieci, książki, akcesoria dla zwierząt, legowiska…i wiele, wiele innych różności.

Bez wsparcia dobrych ludzi, nie damy rady pomagać bezdomnym zwierzakom. Dlatego zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego Bazarku, kupienia choć jednej rzeczy, wrzucenia złotówki do puszki, każda pomoc będzie dla nas bardzo ważna. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczymy na zakup karmy oraz leczenie zwierzaków pozostających pod naszą opieką – deklaruje Fundacja Dobrych Zwierząt.

Wiosenny Charytatywny Bazarek pod Chmurką na Rumskim Rynku. Sobota, 7 sierpnia, godz. 7:00 -14:00.
ul. Dębogórska 5, Rumia
. Kontakt z organizatorami: Agnieszka, tel. 516 184 560.

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *