Wandale i uszkodzona wiata przystankowa przy ul. Gdańskiej

Wandale i uszkodzona wiata przystankowa przy ul. Gdańskiej
Reklama
Reklama

W minionym tygodniu lokalni funkcjonariusze ze Straży Miejskiej oraz Policji otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu wiaty przystankowej przy ul. Gdańskiej w Rumi. Dzięki pomocy świadka, udało się znaleźć potencjalnych sprawców.O interwencję zapytałem sierż. szt. Karolinę Pruchniak, Zastępcę Oficera Prasowego KPP w Wejherowie. Zgodnie z otrzymaną odpowiedzią, do zdarzenia doszło 5 lipca, w piątek. Policjanci z Komisariatu Policji w Rumi około godziny 20:30 otrzymali zgłoszenie o trzech mężczyznach, którzy prawdopodobnie dokonali zniszczenia szyb w wiacie przystanku autobusowego przy ul. Gdańskiej w Rumi (na wysokości ul. Wileńskiej).

Reklama
Reklama

Funkcjonariusze policji, wspólnie z patrolem lokalnej Straży Miejskiej, ustalili świadka zdarzenia, dokonali oględzin uszkodzonej wiaty przystanku oraz wylegitymowali trzech potencjalnych sprawców. Mężczyznom wręczono wezwanie do stawiennictwa na komisariat policji. Dalsze czynności prowadzone są obecnie przez Wydział Dochodzeniowo- Śledczy Komisariatu Policji w Rumi.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 Comments

  1. Ktoś kto to widział

    „Funkcjonariusze policji, wspólnie z patrolem lokalnej Straży Miejskiej, ustalili świadka zdarzenia…”
    Ustalili ? Sprawcy?podejrzani? Żart!

    • Anonim

      Przedstaw swoją wersję, to pogadamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *