Włamanie do garażu w Rumi

rumia pobicie policja
Reklama
Reklama

W Rumi doszło do włamania do hali garażowej. Sprawca skradł opony i inne przedmioty z jej wnętrza. Łączne straty wyceniono na około 10 tys. zł.

Do zdarzeń doszło nocą z 10 na 11 marca br. Na szczęście, Kryminalni z Rumi już następnego dnia zatrzymali włamywacza, dzięki informacjom przekazywanym przez jednego z mieszkańców. Zawiadamiający rozpoznał samochód włamywacza i podążał za nim, na bieżąco przekazując informacje policjantom. Kryminalni pojechali we wskazane miejsce i tam zatrzymali mężczyznę.

Reklama
Reklama

45-latek został doprowadzony do Komisariatu Policji w Rumi, a następnie trafił do policyjnego aresztu, w którym spędził kilka nocy.

Sprawca został już przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące trzech kradzieży z włamaniem oraz kradzieży mienia. Za te przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat. Sąd tymczasowo aresztował 45-latka na okres 3 miesięcy.

(wpis opracowałem na podstawie komunikatu Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *