Reklama Reklama

Wycieczka rowerowa do Rewy i Mechelinek

Grupa rowerowa Szprychy z MDK Rumia zaprasza na otwarcie sezonu. Na dobry początek rowerzyści wybiorą się do Mechelinek i Rewy.

Reklama Reklama

Zaczynamy sezon na wycieczki rowerowe w Rumi! Grupa rowerowa „Szprychy”, działająca przy Miejskim Domu Kultury w Rumi, organizuje pierwszy w tym roku wyjazd. Tym razem kolarze wybiorą się w malownicze, nadmorskie okolice Mechelinek i Rewy.

Wycieczka rowerowa z Rumi do Rewy i Mechelinek

Grupa wyruszy w sobotę 7 maja o godzinie 10.00 z placu przed MDK Rumia (ul. Mickiewicza). Wstęp wolny!

Czy możemy spodziewać się dobrych warunków do jazdy? Według prognoz przedstawionych przez serwis pogoda.interia.pl, temperatura tego dnia wyniesie nawet około 17 stopni! Zachmurzenie duże (79%), z przelotnymi opadami.

Miejsce zbiórki przed wycieczką rowerową:

Grupa rowerowa „Szprychy” z MDK Rumia:

Grupa rowerowa „Szprychy” działa w Rumi już od kilku lat. (2021 r, fot. MDK Rumia)

Co jeszcze dzieje się w Rumi? Imprezy, wydarzenia, koncerty, spektakle

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

https://tymczasemwrumi.pl/2022/04/26/milosnicy-psow-spotkaja-sie-rumi/
Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *