Wypadek na ul. Kamiennej w Rumi

rumia pobicie policja
Reklama
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Rumi na ul. Kamiennej w czwartek po południu. Ranna pasażerka samochodu osobowego została przetransportowana do szpitala.W czwartek (15 października) około godziny 14:00 policjanci pracowali przy wypadku drogowym, do którego doszło w Rumi na ul. Kamiennej. Policjanci z wejherowskiej drogówki pojechali na miejsce zdarzenia, które zabezpieczyli oraz wyjaśniali okoliczności wypadku, przeprowadzili oględziny. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca samochodu Volkswagen Transporter najprawdopodobniej w skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem Audi. W wyniku zderzenia ranna została pasażerka samochodu osobowego.

Reklama
Reklama

Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy szczegółowo będą wyjaśniali okoliczności wypadku.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Kierowcy często tracą czujność, a wtedy nie trudno o wypadek. Wystarczy chwila nieuwagi, a najmniejszy błąd kierowcy może skończyć się zderzeniem z innym pojazdem. Dlatego też pamiętajmy aby prędkość dostosować do warunków drogowych – nawołują policjanci.

(wpis opracowałem na podstawie komunikatu Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *