Awaria i zalana ulica Żwirki i Wigury w Rumi

Awaria i zalana ulica Żwirki i Wigury w Rumi
Reklama
Reklama

Na skrzynkę odbiorczą fanpage’u Tymczasem w Rumi otrzymałem przed chwilą zdjęcia od czytelników przedstawiające zalaną ulicę Żwirki i Wigury w Rumi.(Aktualizacja, 19.10.2020, godz. 15:25)

Reklama
Reklama

A tak wygląda Żwirki i Wigury w Rumi po (prawdopodobnym?) opanowaniu sytuacji. Zdjęcie od czytelniczki, Pani Natalii – dziękuję!

Według informacji, które zamieszczacie w komentarzach do wpisu na fanpage’u – miejsce jest już przejezdne.Awaria magistrali wodociągowej w Rumi. Przerwa w dostawie wody.

(Aktualizacja, 19.10.2020, godz. 14:25)

Jest już oficjalny komunikat PEWIK Gdynia:

„Awaria magistrali wodociągowej. Rumia ul. Floriana Ceynowy i ul. Żwirki Wigury. Informujemy, że w związku z awarią magistrali wodociągowej mogą nastąpić zakłócenia i czasowe przerwy w dostawie wody. Na miejscu awarii pracują służby PEWIK. Przewidywany termin przywrócenia dostawy wody – godziny nocne. Przepraszamy za utrudnienia.”
(źródło: https://www.facebook.com/PEWIKGDYNIASPZOO/posts/2764815293834038)

Zalana ulica Żwirki i Wigury w Rumi

(Treść wpisu z 19.10.2020, godz. 13:34)

Na ten moment nie widziałem nigdzie żadnych oficjalnych komunikatów ani informacji na temat przyczyny zdarzenia. Jak tylko się pojawią – zaktualizuję wpis. Zdjęcia otrzymałem od Michała i Łukasza– dziękuję!

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *