Zagrają, by uczcić pamięć o swojej trenerce. IX Memoriał Lidii Lipińskiej w Rumi.

Reklama
Reklama

28 i 29 września w Rumi odbędzie się IX Memoriał Lidii Lipińskiej – unihokejowy turniej towarzyski, organizowany ku pamięci propagatorki unihokeja na terenie miasta Rumi oraz organizatorki wielu imprez sportowych.Memoriał odbywa się z inicjatywy nauczycieli i dawnych absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 4 w Rumi oraz współpracowników Lidii Lipińskiej (m.in. Jolanty Król – obecnego dyrektora MOSiR). Imprezę wspomaga również Urząd Miasta Rumi.
W tegorocznym Memoriale wystąpi 8 drużyn, reprezentujących Gdańsk, Słupsk, Toruń czy Opalenicę. Gospodarzem turnieju będzie drużyna „MOSiR Rumia”, składająca się z dawnych wychowanków śp. Lidii Lipińskiej. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i dopingu! Wstęp wolny!

Reklama
Reklama

IX Memoriał Lidii Lipińskiej. 28 września (sobota), godz. 9:00-17:00 – 29 września (niedziela), godz. 9:00 – 14:00. Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, ul. Mickiewicza 49.

(zdjęcie tytułowe: Urząd Miasta Rumi)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *