Zajęcia dla seniorów w Rumi

Zajęcia dla seniorów w Rumi
Reklama
Reklama

Wraz z nadchodzącą wiosną, w Rumi zaczynają się zajęcia i aktywności przygotowane dla seniorów! Poniżej zbieram informacje na temat planowanych treningów, zajęć i warsztatów.

Zapisy seniorów na basen – marzec 2023

W marcu w Rumi ruszają zajęcia na basenie dla seniorów. Aby wziąć w nich udział, trzeba zarejestrować się telefonicznie. Rejestracja na zajęcia odbędzie się pod numerem 58 679 65 39, w czwartek 2 marca 2023 roku w godzinach 7:30-15:00.

Reklama
Reklama

Zajęcia będą się odbywać od 7 marca do 15 czerwca 2023 roku, na basenie hotelu Faltom. Harmonogram:

  • we wtorki o godzinie 12:30 (grupa I),
  • w czwartki o godzinie 11:30 (grupa II),
  • w czwartki o godzinie 12:30 (grupa III).

Koszt zajęć wynosi 60 zł. Opłatę należy uregulować na pierwszych zajęciach.

Zajęcia „Aktywni po sześćdziesiątce” w Rumi

Od poniedziałku (27 lutego) w Rumi rusza program „Aktywni po sześćdziesiątce”, realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok.

Do programu mogą przystąpić osoby w wieku 60+. Specjalnie przygotowany program ćwiczeń ogólnokondycyjnych z elementami pilatesu, stretchingu, jogi i ćwiczeń na zdrowy kręgosłup skutecznie poprawi samopoczucie oraz kondycję każdego seniora. Warto spróbować.

Jak się zapisać? Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do City Gym Rumia w terminie 27-28.03.2023 r. (ul. Starowiejska 9, tel. 882 607 733).

rumia program aktywny senior
(mat. organizatora)

Treningi w plenerze w Rumi

Wiosna zbliża się wielkimi krokami! Jeśli chcesz zadbać o kondycję i zdrowie, nie wydając przy tym ani złotówki – spróbuj treningów na jednej z siłowni plenerowych w Rumi! Przygotowałem na ten temat osobny wpis na blogu:

Gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas?

Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi? Dowiesz się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *