Zbił szybę w autobusie, teraz odpowie przed sądem

policja, prokuratura, autobus, wypadek, rozbicie szyby w autobusie, rozbita szyba, autobus
Reklama
Reklama

Strażnicy Miejscy wraz z policjantami z Komisariatu Policji w Rumi zatrzymali mężczyznę, który wybił tylną szybę w autobusie. Sprawca został ujęty przez funkcjonariuszy na gorącym uczynku.

Reklama
Reklama


Dyżurny w środę (6 lutego), kilkanaście minut po 12:00, otrzymał zgłoszenie o wybiciu szyby w autobusie stojącym na dworcu w Rumi. Dyspozytor wezwał na miejsce straż miejską, która ujęła 25-latka. Następnie sprawca został przekazany policji. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna korzystając z rozbijaka wybił szybę. Straty zostały oszacowane wstępnie na kwotę około 4000 zł.

Zobacz: Sprawca trzech rozbojów na terenie Rumi zatrzymany!

Młody mężczyzna został doprowadzony do wejherowskiej komendy, gdzie spędził ostatnie dwie noce. Wczoraj został przesłuchany w prokuraturze, gdzie usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Dzisiaj jest doprowadzany do sądu. Niewykluczone że zostanie tymczasowo aresztowany.

Za niszczenie mienia grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *