Zderzenie osobówki i autobusu w Rumi – więcej informacji!

autobus zderzenie pomorska rumia 2

W czwartek na łamach bloga pisałem Wam o wypadku drogowym, do którego doszło w Rumi na ulicy Pomorskiej. Samochód osobowy zderzył się z miejskim autobusem. Dzisiaj, za sprawą Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, poznaliśmy więcej informacji.Reklama Reklama

Do wypadku doszło w czwartek (18 czerwca) około godziny 7:30 w Rumi na ul. Pomorskiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód osobowy zderzył się z autobusem. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Opla podczas włączania się do ruchu najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi, w wyniku czego doszło do zderzenia. Policjanci zbadali kierowców alko-testem, byli trzeźwi. Czworo pasażerów autobusu zostało przetransportowanych do szpitala.

fot. KPP Wejherowo

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy opla prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Obecnie policjanci będą dokładnie wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze. Nawet najmniejszy błąd kierowcy, może spowodować zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego – przypominają wejherowscy policjanci.

Poprzedni wpis na ten temat możecie sprawdzić tutaj: Wypadek z udziałem autobusu na ul. Pomorskiej w Rumi.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie)


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *