Zderzenie osobówki i autobusu w Rumi – więcej informacji!

autobus zderzenie pomorska rumia 2
Reklama
Reklama

W czwartek na łamach bloga pisałem Wam o wypadku drogowym, do którego doszło w Rumi na ulicy Pomorskiej. Samochód osobowy zderzył się z miejskim autobusem. Dzisiaj, za sprawą Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, poznaliśmy więcej informacji.Do wypadku doszło w czwartek (18 czerwca) około godziny 7:30 w Rumi na ul. Pomorskiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód osobowy zderzył się z autobusem. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Opla podczas włączania się do ruchu najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi, w wyniku czego doszło do zderzenia. Policjanci zbadali kierowców alko-testem, byli trzeźwi. Czworo pasażerów autobusu zostało przetransportowanych do szpitala.

Reklama
Reklama
fot. KPP Wejherowo

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy opla prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Obecnie policjanci będą dokładnie wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze. Nawet najmniejszy błąd kierowcy, może spowodować zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego – przypominają wejherowscy policjanci.

Poprzedni wpis na ten temat możecie sprawdzić tutaj: Wypadek z udziałem autobusu na ul. Pomorskiej w Rumi.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *