Zmiana w komunikacji miejskiej na terenie Rumi

komunikacja zkm gdynia, mzk wejherowo, autobusy, darmowe przejazdy
Reklama
Reklama

Na wniosek Urzędu Miasta w Rumi, z dniem 1 października 2020 r. wprowadzone zostają nowe rozkłady jazdy autobusów linii 84 i 87.Na linii 84 uruchomiony zostaje dodatkowy kurs z przystanku Reda Aquapark do Dworca PKP w Rumi w dni powszednie o godz. 5:50. Ponadto wszystkie kursy linii 84 (we wszystkie dni tygodnia) zostają przedłużone z Centrum Handlowego „Port Rumia” do przystanku Reda Aquapark. Zwiększona zostaje tym samym liczba kursów obsługujących nowe osiedla wybudowane w rejonie ul. Kosynierów oraz Jeziornej.

Reklama
Reklama

W dni powszednie i soboty po godz. 15:00 oraz w niedziele i święta przez cały dzień, kursy na linii 84 będą wykonywane do/z Rumi Dworca PKP, bez dojazdu do pętli Podmokła (Rumia Szmelta). W soboty po godz. 16:00 oraz w niedziele i święta, linie 84 87 obsługiwać będzie jeden autobus wykonując kursy naprzemiennie, z częstotliwością 120 min. na każdej z linii.

(źródło: ZKM Gdynia)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *