23 i 29-latek zatrzymani za usiłowanie zabójstwa

23 i 29-latek zatrzymani za usiłowanie zabójstwa
Reklama
Reklama

Lokalna policja poinformowała dziś o zatrzymaniu 23 i 29- latka w związku ze sprawą usiłowania zabójstwa mężczyzny w powiecie wejherowskim.

Kilka dni temu policjanci otrzymali informację o pobiciu młodego mężczyzny, który trafił do szpitala. Kryminalni natychmiast zajęli się ustalaniem jego tożsamości oraz sprawców tego przestępstwa – informują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Reklama
Reklama

Technicy kryminalistyki, po przeprowadzeniu oględzin, zebrali ślady oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Pracując nad tą sprawą, w wyniku szeroko zakrojonych działań, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz Komendy Powiatowej w Wejherowie ustalili tożsamość sprawców oraz przebieg całego zdarzenia.Efektem działań funkcjonariuszy było zatrzymanie na terenie powiatu wejherowskiego oraz kartuskiego 23 i 29- latków- sprawców tego przestępstwa. 

fot. KPP Wejherowo

Zatrzymani mężczyźni dwie noce spędzili w policyjnym areszcie. Zostali przesłuchani i w wejherowskiej prokuraturze usłyszeli zarzuty dotyczące usiłowania zabójstwa w celu dokonania rozboju i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to kara dożywotniego pozbawienia wolności. W piątek (29.01) zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie)

Zobacz również:

  • Był poszukiwany 4 listami gończymi. Wpadł przez brak maseczki
  • Jeśli widzisz tego psa na terenie Rumi – poinformuj służby!
  • Policja poszukuje sprawców napadu na jubilera w Gdańsku
  • Od 1 lutego zmiany w ruchu na DK nr 6 …

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *