Rockowe granie w parku w Rumi! Koncert charytatywny dla Tomasza Bojara.

Rockowe granie w parku w Rumi! Koncert charytatywny dla Tomasza Bojara.
Reklama
Reklama

15 sierpnia w Parku Żelewskiego w Rumi odbędzie się charytatywny koncert dla cierpiącego na czerniaka Tomasza Bojara.47-letni Tomasz Bojar, mieszkaniec Rumi, od maja zbiera środki na leczenie nowotworu skóry (czerniak Clark 2,pT1a).

Reklama
Reklama

– Diagnoza spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Wtedy nie spodziewałem się, że choroba przygotowała dla mnie piekło na ziemi. Za każdym razem, kiedy myślałem, że pokonałem raka, ten wracał silniejszy. Zabrał mi siły, ale wciąż mam nadzieję. Mam rodzinę, której nie chcę opuszczać. Nie w taki sposób… – opowiada Pan Tomasz. – Lekarze biją na alarm Właśnie rozpocząłem kolejny cykl chemioterapii, ale to tylko wyciszy chorobę na jakiś czas. Bez terapii, nie mam żadnej gwarancji na życie. Cena za jego ratowanie jest ogromna… Pomocy! – dodaje.

Zbiórka środków na leczenie Pana Tomasza ruszyła 5 maja. Dotychczas wsparło ją 2 052 osoby, dzięki którym udało się zebrać ponad 172,5 tysiąca złotych. Nadal brakuje jednak jeszcze prawie pół miliona. O poprzednich inicjatywach związanych ze zbiórką pisałem w lipcu, w artykule: Pomagamy Tomaszowi z Rumi – akcje charytatywne!.

Koncert charytatywny dla mieszkańca Rumi

Koncert Charytatywny dla Tomka” rozpocznie się 15 sierpnia (sobota) o godzinie 16:00 na scenie w parku Żelewskiego (ul. Filtrowa 12). Główną atrakcją wydarzenia będzie występ zespołu The Rolling Stones Tribute. Na miejscu pojawią się także dmuchane zjeżdżalnie, domowe ciasta, gorące i zimne napoje oraz licytacje licznych przedmiotów oraz usług. Wszelkie zebrane w ramach akcji fundusze zostaną przekazane na subkonto fundacji siepomaga.pl.

– Hej, jak już pewnie wielu z was wie, w najbliższą sobotę odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego będziemy zbierać pieniądze na moje leczenie. Rozsyłajcie po znajomych, aby dotrzeć do jak największego grona ludzi dobrej woli. Każdy znajdzie coś dla siebie – dla najmłodszych dmuchane zabawki, dla starszych koncert i pyszne domowe ciasto wraz z napojami. Jeżeli chcesz wspomóc to wydarzenie, przygotowując ciasto lub przekazać coś do licytacji, proszę o kontakt – zachęca na swoim facebookowym profilu Tomasz Bojar.

Charytatywny koncert dla Tomasza Bojara z Rumi. (mat. organizatora)

Jak spędzić lato 2020 w Rumi (i okolicach)?

Ciekawe wydarzenia, koncerty, imprezy i inne wydarzenia dziejące się w Rumi podczas lipca i sierpnia publikuję w specjalnie utworzonej zakładce na blogu Lato 2020 w Rumi. Sprawdźcie!

(wpis opracowałem na podstawie materiałów organizatora)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *