Kiedy otwarcie sklepu Komfort w Rumi?

Kiedy otwarcie sklepu Komfort w Rumi?
Reklama
Reklama

W Rumi powstanie nowy sklep Komfort! Znamy jego godziny otwarcia, atrakcje dla klientów oraz produkty, które będzie można w nim kupić.

Wpis został pierwotnie opublikowany w marcu 2023 r. Ostatnia aktualizacja: listopad 2023 r. Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! 🙂

Reklama
Reklama

Sklep Komfort w Rumi – gdzie jest?

Sklep Komfort w Rumi znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej 110a (pomiędzy sklepami Agata Meble i Decathlon, niedaleko Portu Rumia). Planowane godziny otwarcia: poniedziałek – sobota: 9:00-21:00.

Najnowszy sklep Komfort w Rumi to ponad 2 500 m2 powierzchni sprzedażowej, na której klienci znajdą produkty, które pozwalają urządzić dom, mieszkanie lub taras. Komfort posiada w swojej ofercie produkty z asortymentu: łazienek, płytek, kuchni, podłóg, dywanów, drzwi, mebli, oświetlenia i dekoracji. W sklepie pojawią się też gotowe aranżacje kuchni i łazienek. Na miejscu jest możliwość skorzystania z obsługi doradzających Opiekunów Klienta, projektantów, czy umówienia montażu lub dostawy zakupionych produktów.

Kiedy otwarcie sklepu Komfort w Rumi?

Sklep Komfort w Rumi przy ulicy Grunwaldzkiej 110a zostanie otwarty dla klientów w czwartek, 23 listopada.

W dniach od 23 do 28 listopada będzie można skorzystać z rabatu –20% na nieprzecenione produkty z całego asortymentu firmy. Pierwszego dnia otwarcia Klienci będą mogli zakupić różnego rodzaju produkty dekoracyjne z rabatem 50%. Dodatkowo, w dniu otwarcia, a potem przez cztery kolejne dni, codziennie kilkadziesiąt pierwszych osób otrzyma produkt-niespodziankę za symboliczną złotówkę.

Uroczyste otwarcie zaplanowano natomiast na sobotę (25 listopada). W sklepie Komfort zostanie wydzielona osobna strefa, a w niej – atrakcje dla małych i dużych. Dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach i konkursach z animatorami, a także pomalować sobie buzie. W sobotę od godziny 11:00 odbędzie się także 8 losowań nagród w postaci voucherów w wysokości 1 000 zł, do przeznaczenia na kolejne zakupy.

Czytelnicy Tymczasem w Rumi wiedzą pierwsi 🙂

Pierwsze informacje o budowie sklepu Komfort w Rumi opublikowałem na blogu w marcu 2023 roku. Ustaliłem wówczas, że sklep zajmie tereny znajdujące się pomiędzy sklepami Agata Meble i Decathlon, niedaleko Portu Rumia. Inwestorem przedsięwzięcia okazała się firma FTF Real Estate, spółka zależna od FTF Columbus i FTF Development. Przedsiębiorstwo złożyło wniosek o pozwolenie na budowę centrum sprzedażowo-ekspozycyjnego w Rumi w rejonie ulic Grunwaldzkiej i Jęczmiennej, o kubaturze ponad 22,2 tys. m3. [źródło] Z kolei Biuro Architektoniczne W.M. Spectrum udostępniło wizualizacje sklepu na stronie wmspectrum.pl. Projekt został podpisany na WWW jako „gdyński”, ale tereny zaprezentowane na grafikach…pokazały coś innego. 🙂

W listopadzie 2023 roku poznaliśmy oficjalne informacje na temat otwarcia sklepu Komfort w Rumi i jego asortymentu.

Food Village Port Rumia oraz Retail Park Port Rumia

Warto przypomnieć, że we wrześniu 2017 roku w internecie pojawiły się informacje o tym, że w sąsiedztwie Portu Rumia CH Auchan powstaną dwa obiekty – Food Village Port Rumia oraz Retail Park Port Rumia.

Pierwszym z wymienionych formatów firma Immochan miała zadebiutować na polskim rynku. Food Village Port Rumia, o powierzchni blisko 2,4 tys. mkw., składać miał się z bogatej oferty restauracji i kawiarni oraz przestrzeni do odpoczynku. W ramach inwestycji planowano również budowę parkingu na ok. 170 samochodów.

Z kolei projekt pod nazwą Retail Park Port Rumia Immochan to rozbudowa istniejącego centrum handlowego. Na powierzchni ok. 4 tys. mkw. miały pojawić nowe marki, które uzupełniłyby ówczesny wybór towarów i usług.

Wszystko wskazuje jednak, że oba projekty zostały zawieszone lub porzucone. Według założeń i deklaracji we wrześniu 2017 roku, Food Village Port Rumia oraz Retail Park Port Rumia miały stanąć w dwa lata…A od kilku lat nie ma o nim żadnych nowych informacji (albo ja na nie nie trafiłem).

Co buduje się w Rumi?

Co buduje się w mieście Rumia? Jakie inwestycje zaplanowano w Rumi? Kliknij, aby przejść do kategorii Inwestycje w Rumi.

W ramach projektu Tymczasem w Rumi bardzo często współpracuje z miejskimi instytucjami oraz lokalnymi firmami. Jeśli organizujesz ciekawą akcję na terenie miasta – napisz, jestem w stanie pomóc Ci dotrzeć do mieszkańców! 

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 Comments

  1. Paweł

    Najgorszy sklep z możliwych. Komfort to dno.

  2. Paweł

    Serio? Komfort? Większego badziewia nie można budować. Porażka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *