Darmowe bilety na mecze Arki Gdynia

Arka - Lechia
Reklama
Reklama

Urząd miasta Rumi, dzięki uprzejmości klubu Arka Gdynia, przygotował dla posiadaczy Rumskiej Karty Seniora kody na bezpłatne bilety na mecze gdyńskiej drużyny piłkarskiej w sezonie 2022/2023.

Co należy zrobić, by zdobyć bilet?

Wystarczy zgłosić się osobiście lub telefonicznie do Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Rumi (pok. 010, nr tel. 58 679 65 39 ) i wyrazić chęć otrzymania kodu (wymagane będzie podanie numeru PESEL). Jeden kod to jeden bilet. Kody można wymieniać podczas zakupu online, jak i w punktach stacjonarnych czy kasach.

Reklama
Reklama

Bieżące informacje z klubu Arka Gdynia oraz harmonogram meczów w 1. lidze i Pucharze Polski znajdziecie na stronie arka.gdynia.pl.

Sport w Rumi

Kategoria na blogu „Sport i zdrowie” to wydarzenia sportowe, sportowe sukcesy mieszkańców Rumi, aktualności na temat rumskich klubów, a także ich historia. Wszystko dla fana lokalnego sportu! Znajdziesz tam m.in.:

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *