Dwa maratony, jedna zbiórka. Rumianin bierze udział w akcji #TRI2help!

Dwa maratony, jedna zbiórka. Rumianin bierze udział w akcji #TRI2help!
Reklama
Reklama

Piotr Biankowski to mieszkaniec Rumi, sportowiec i członek Rumskiej Alei Gwiazd dla którego pływanie w lodowatej wodzie to codzienność. Teraz uczestniczy w akcji #TRI2help, gdzie osoby ze świata sportu, mediów i kultury zachęcają do wsparcia finansowego charytatywnych zbiórek.

Tomasz Karolak, Karolina Gorczyca, Tomasz Jachimek, Beata Sadowska, Jacek Kurowski, Marek Kacprzak, Paweł Korzeniowski czy Sidney Polak – to tylko kilkoro przedstawicieli świata sportu, mediów i kultury, którzy podjęli wyzwanie #TRI2help, w ramach którego wystartowali w zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia lub Enea IRONMAN 5150 Warsaw. Każdy z nich zbiera określone kwoty na wybrane cele charytatywne.

Reklama
Reklama

Wśród celebrytów znalazł się także sportowiec ekstremalny z Rumi, Pan Piotr Biankowski. Jak na razie jako jedynemu z listy, udało mu się zrealizować cel zbiórki! Dzięki prowadzonej inicjatywie aż 35 460 złotych trafi do Fundacji Ronalda McDonalda! Fundacja, z myślą o swoich podopiecznych, zamierza zbudować drugi w Polsce „Dom poza Domem”– miejsce długotrwałego leczenia i pobytu dla chorujących dzieci oraz ich rodzin. Gratulacje, Panie Piotrze!

Najhojniejsi darczyńcy w akcji będą mieli okazję odbyć z pływakiem wspólny, ekstremalny trening. Szczegóły znajdziecie na stronie https://www.ironmangdynia.pl/pl/tri2help oraz nagraniu poniżej.

Zobacz nagranie:

źródło: Urząd Miasta Rumi / #Tri2Help, opracowanie własne

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *