Imprezy, kultura i rozrywkaLato w RumiLipiec w RumiWiadomości

Festiwal światła i dźwięku w Rumi 💥🎶

Festiwal światła i dźwięku w Rumi 💥🎶
Reklama Reklama

Pokazy laserowe, teatr ognia i muzyka na żywo. Przed nami “Świetlna Noc w Rumi”!

Źródło: UM Rumia. Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin!

W następny sobotni wieczór (9 lipca) na terenie parku Starowiejskiego odbędzie się festiwal światła i dźwięku – Świetlna Noc w Rumi. Wydarzenie nie zostało wcześniej zapowiedziane w kalendarzu imprez, możemy je zatem traktować jako miłą niespodziankę dla mieszkańców. 🙂

Świetlna Noc w Rumi

W klimatycznie oświetlonym parku odbędzie się szereg atrakcji. Organizatorzy zapowiadają dwa różne pokazy laserowe (godz. 22:30 i 0:00), fontanny buchające ogniem, występy szczudlarzy i kuglarzy LED, pokazy akrobatyki i tańca czy teatr ognia. Wszystko przy muzyce granej na żywo. Na miejscu zostanie także rozstawiona strefa gastronomiczna.

Wstęp na festiwal światła i dźwięku w Rumi jest bezpłatny.

Świetlna Noc w Rumi (festiwal światła i dźwięku). 9 lipca (sobota), 22:00 – 01:00. Park Starowiejski (ul. Mickiewicza 19).

Reklama Reklama

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Przed nami “Akcja Lato’22”! Poznaliśmy atrakcje przygotowane przez MDK Rumia w lipcu i sierpniu! Sprawdź zaplanowane koncerty, pokazy filmów, wycieczki i warsztaty! Zebrałem je w osobnym wpisie na blogu:

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.