Festyn z okazji Dnia Dziecka w SP nr 8

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi z radością zaprasza na Festyn z okazji Dnia Dziecka, w najbliższą sobotę (1 czerwca). Zaczynamy wspólnym drugim śniadaniem (gofry, naleśniki, owoce, ciasta, galaretki) o godzinie 10.00 i bawimy się do 13.00!
Reklama
Reklama

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi z radością zaprasza na Festyn z okazji Dnia Dziecka, w najbliższą sobotę (1 czerwca). Impreza zacznie się wspólnym drugim śniadaniem (gofry, naleśniki, owoce, ciasta, galaretki) o godzinie 10.00 i potrwa do 13.00!– Udało się namówić do współpracy firmy, które zadbają o moc atrakcji dla dzieci w każdej grupie wiekowej (od malucha po nastolatka). Będą zjeżdżalnie dmuchane, konkursy, zabawy plastyczne a także laserowy paintball, strzelanie z łuku oraz planszówki. – opowiada Aneta Kazanecka, Przewodnicząca Rady Rodziców.

Reklama
Reklama

W trakcie festynu organizatorzy będą zbierać środki na zakup sztandaru, strojów sportowych dla szkolnych reprezentacji oraz zagospodarowanie dziedzińca szkolnego i oddanie go do dyspozycji uczniów. W tym celu będziemy powstanie specjalna strefa gastronomiczna, rozrywkową oraz odbędzie się loteria fantowa, w której główną nagrodą będzie rower!

Na licytacji pojawi się wiele atrakcyjnych przedmiotów (m.in. obrazy, książki czy kosze prezentowe) oraz voucherów, wśród których będzie można znaleźć kupony na treningi z trenerem osobistym, masaże, rejs żaglowcem, makijaże w Douglas Rumia, zaproszenia do restauracji i wiele innych.

– Na festyn zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym, bez względu na miejsce nauki lub zamieszkania, więc nie bójcie się zaprosić sąsiadów czy kuzynów. Dla każdego znajdzie się miejsce i wiele atrakcji – opowiada Aneta Kazanecka, Przewodnicząca Rady Rodziców.

1 czerwca (sobota), godz. 10:00 – 13:00, Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi – ul. Rodziewiczówny 10. Wstęp wolny!


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *