Jakie wydarzenia i zajęcia powinny odbywać się w Rumi? [Ankieta]

Jakie wydarzenia i zajęcia powinny odbywać się w Rumi? [Ankieta]
Fundacja Dla Was prowadzi ankietę z myślą o mieszkańcach Rumi.
Reklama
Reklama

Uważasz, że w Rumi brakuje zajęć, które Cię interesują? Teraz masz okazję wyrazić swoją opinię! Weź udział w ankiecie organizowanej przez Fundację Dla Was.

Fundacja Dla Was od lat działa na rzecz rozwoju i aktywności społecznej. W styczniu 2021 roku przy ul. Pomorskiej 11 została uruchomiona Strefa Dla Was (ul. Pomorska 11, Rumia – dawny Dom Kultury SM Janowo), gdzie organizowane są zajęcia dla dzieci, dorosłych, młodzieży i seniorów. Dzięki wynikom ankiety fundacja będzie mogła lepiej dopasować swoje działania do potrzeb mieszkańców.

Reklama
Reklama

„Kochani mieszkańcy Rumi, macie okazję wyrazić swój głos w sprawie funkcjonowania Strefy Dla Was. Wasze sugestie pomogą nam dopasować zajęcia do Waszych potrzeb, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ankieta zajmie Wam około 5 minut. Udostępniajcie wśród znajomych 😃” – zachęcają organizatorzy na Facebooku.

„Jak możemy działać Dla Was?” – ankieta

  • Link do ankiety: https://forms.office.com
  • Klauzula informacyjna: https://dlawas.org/images/pliki/Klauzula_na_stron%C4%99_i_do_druku.pdf

Wydarzenia i imprezy w Rumi

W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Jeśli chcesz zareklamować swoje wydarzenie, zapraszam do działu: KONTAKT.

(zdjęcie tytułowe: pexels.com)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *