Imprezy, kultura i rozrywkaWiadomości

Jakie wydarzenia i zajęcia powinny odbywać się w Rumi? [Ankieta]

Jakie wydarzenia i zajęcia powinny odbywać się w Rumi? [Ankieta]
Reklama Reklama

Uważasz, że w Rumi brakuje zajęć, które Cię interesują? Teraz masz okazję wyrazić swoją opinię! Weź udział w ankiecie organizowanej przez Fundację Dla Was.

Fundacja Dla Was od lat działa na rzecz rozwoju i aktywności społecznej. W styczniu 2021 roku przy ul. Pomorskiej 11 została uruchomiona Strefa Dla Was (ul. Pomorska 11, Rumia – dawny Dom Kultury SM Janowo), gdzie organizowane są zajęcia dla dzieci, dorosłych, młodzieży i seniorów. Dzięki wynikom ankiety fundacja będzie mogła lepiej dopasować swoje działania do potrzeb mieszkańców.

“Kochani mieszkańcy Rumi, macie okazję wyrazić swój głos w sprawie funkcjonowania Strefy Dla Was. Wasze sugestie pomogą nam dopasować zajęcia do Waszych potrzeb, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ankieta zajmie Wam około 5 minut. Udostępniajcie wśród znajomych 😃” – zachęcają organizatorzy na Facebooku.

“Jak możemy działać Dla Was?” – ankieta

Wydarzenia i imprezy w Rumi

W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Jeśli chcesz zareklamować swoje wydarzenie, zapraszam do działu: KONTAKT.

(zdjęcie tytułowe: pexels.com)

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.