Dla mieszkańcaWiadomości

Rumia. Auchan wprowadza dostawy bezpośrednio do domów klientów

Rumia. Auchan wprowadza dostawy bezpośrednio do domów klientów
Reklama Reklama

Firma Auchan Retail Polska poinformowała o rozszerzeniu swojej usługi e-commerce. Od 1 lutego ruszyła sprzedaż internetowa z dostawą do klienta na terenie Rumi, Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolicznych gmin.

Oferta produktowa w ramach usługi obejmuje ponad 10 000 artykułów, w tym produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt. 

Produkty zamówione na stronie zakupy.auchan.pl dostarczane będą do domów klientów specjalistycznymi samochodami, które zapewniają utrzymanie ciągu chłodniczego, a tym samym gwarantują jakość dostarczanych produktów.

Nową usługą objętych zostało ponad 1,5 mln klientów. Dla osób z Trójmiasta i okolic, które zdecydują się na pierwsze zamówienie do 28 lutego, sieć przygotowała promocje, m.in. darmową dostawę produktów marki własnej Auchan (Bird Box) przy zakupach za minimum 100 zł.

Polacy coraz chętniej korzystają z nowych form robienia zakupów – zakupy przez Internet spotykają się z rosnącym zainteresowaniem, co obserwujemy we wszystkich regionach, w których oferujemy tę usługę naszym klientom. Cieszymy się, że teraz także mieszkańcy Trójmiasta i okolic będą mogli korzystać z tej wygodnej i bezpiecznej ścieżki zakupowej – mówi Małgorzata Piekarska, Dyrektor Marki/Klienta/Data/ Digital/IT Auchan Retail Polska.

Usługa zakupów w sklepie Auchan z dostawą do domu jest już dostępna w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach (Górny Śląsk) oraz w Krakowie, Łodzi i Poznaniu.

Food Village Port Rumia oraz Retail Park Port Rumia

Kilka lat temu plany na rozbudowę swojej działalności w Rumi przedstawiła firma Immochan. Według zapowiedzi z 2016 roku, w sąsiedztwie Portu Rumia CH Auchan (ul. Grunwaldzka) miały powstać dwa nowe obiekty – Food Village Port Rumia oraz Retail Park Port Rumia. Żaden z powyższych planów nie został dotychczas zrealizowany.

Jak wyglądały tereny na granicy Rumi i Redy, zanim powstało tam CH Port Rumia? Co było na jego miejscu?

Zdjęcie czytelnika, fot. Wojtek

Jeden z czytelników bloga, Wojtek, podzielił się ze mną ciekawymi fotografiami z naszego miasta. Zdjęcia przedstawiają budowę Centrum Handlowego Auchan Port Rumia i pochodzą z 2007 roku. Mini-galerię możecie sprawdzić we wpisie: Jak wyglądała budowa Centrum Handlowego Port Rumia? (ZDJĘCIA).

Reklama Reklama

(wpis opracowałem na podstawie informacji prasowej CH Auchan)

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

75 + = 77