Kradzież biżuterii i pieniędzy. Policja zatrzymała złodzieja.

rumia kradziez zlodziej kryminalne wiadomosci informacje policja tymczasem w rumi tymczasemwrumi
Reklama
Reklama

W drugim tygodniu listopada policjanci ustalili tożsamość złodzieja, który kilkukrotnie kradł złotą biżuterię oraz pieniądze na terenie powiatu wejherowskiego. 24-latek to mieszkaniec Rumi.Przestępca z Rumi zatrzymany

Zaledwie kilka dni temu policjanci ustalili tożsamość złodzieja, który  kilkukrotnie kradł złotą biżuterię oraz pieniądze na terenie powiatu wejherowskiego. 24-letni mężczyzna z Rumi został zatrzymany przez kryminalnych z Wejherowa i usłyszał 6 zarzutów dotyczących kradzieży. Za kradzież mienia grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat, natomiast za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat.

Reklama
Reklama

Kradzieże roweru na terenie powiatu wejherowskiego

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie od pewnego czasu pracowali także nad sprawami dotyczącymi kradzieży rowerów. Tu również udało się złapać sprawcę, którym okazał się 32-latek z Wejherowa. Policjanci odzyskali cztery ukradzione rowery. Trzy z nich zostały już przekazane właścicielom. Za kradzieże rowerów wejherowianin usłyszał cztery zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz sześć zarzutów dotyczących kradzieży mienia.

Policja apeluje: pamiętajmy, aby zabezpieczać swoje jednoślady- nawet jeśli wchodzimy tylko na chwile do sklepu, urzędu lub załatwiamy inne sprawy. Proste zabezpieczenie może uchronić nas do kradzieży. Blokadę należy zakładać na ramę (nigdy na koło), ponieważ zdarzały się takie przypadki, że złodziej odkręcał koło i zostawiał je na miejscu. 

Szukamy właściciela roweru!

rumia-wejherowo-skradziony-rower-policja-kradziez-poszukiwany

Policjanci poszukują właściciela roweru (ze zdjęcia). Osoba, do której należy jednoślad, proszona jest o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym tę sprawę, pod numerem: 58 672 97 39.

Zobacz więcej:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *