Maszerowali, zbierając środki na karmę dla psów i kotów

Maszerowali, zbierając środki na karmę dla psów i kotów
Reklama
Reklama

W najbliższą sobotę (22 kwietnia) Klub „Noga w nogę” w Rumi organizuje wyjazd do Schroniska Ciapkowo w Gdyni.

W 2023 roku grupa maszerowała w piesze wycieczki, odwiedzając ciekawe miejsca w okolicach Rumi – między innymi Świętą Górę w Gdyni Chyloni, Pomnik Ofiar Pól Minowych w Łężycach czy nasze, lokalne Piekiełko. Trasy liczyły około 15 km, a uczestnicy wycieczek za każdym razem wpłacali symboliczną opłatę. Za zebrane pieniądze zostanie kupiona karma dla psów i kotów, która w najbliższą sobotę trafi do Schroniska Ciapkowo w Gdyni. 🙂

Reklama
Reklama

O wycieczkach i spacerach możecie przeczytać w osobnym wpisie na blogu.

Zbiórka wszystkich chętnych na wyjazd do Ciapkowa: 22 kwietnia 2023 o godz. 09.45, Dworzec PKP Rumia. Do Gdyni Redłowo dojazd zaplanowo autobusem linii „R” z Dworca w Rumi o godz. 09.58. W Ciapkowie o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z Panią Joanną i prezentacja Schroniska dla kotów i psów. Gdyby ktoś, chciałby dodatkowo zabrać karmę dla kotów lub psów – jest to „mile widziane”. 🙂

Zabieramy ze sobą – kiełbaski na ognisko, pieczywo i coś do picia. Po prezentacji w Schronisku, odbędzie się wycieczka piesza z Gdyni Witomina w kierunku Gdyni Demptowo – dla chętnych do Rumi. Zaproszeni na wycieczkę są wszyscy chętni, którzy lubią piesze wędrowanie i bezpośredni kontakt z przyrodą. Szczególnie zapraszam wszystkie dzieciaki i całe rodziny – zachęca prowadzący, Roman Łuczak, tel. kont.; 888 233 200.

Jak zastrzegają organizatorzy, każdy uczestnik, bierze udział w wydarzeniu na właśną odpowiedzialność.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas? Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi? Dowiesz się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *