Rumia na wesołoZdjęcia i wideo

Nietypowy prezent od mieszkańca Rumi

Nietypowy prezent od mieszkańca Rumi
Reklama Reklama

Odśnieżanie auta wcale nie musi być takie przykre! Co więcej, może nawet wywołać lekki uśmiech. 🙂 Zdjęcia otrzymałem od jednego z mieszkańców Rumi. 

Spacer po Rumi, na wesoło

Wesołe oczka, szczerbate uśmiechy, wystawiony język. Tak właśnie wyglądały auta na parkingach i ulicach Rumi po zabawnych i nieszkodliwych “modyfikacjach”, wykonanych przez anonimowego przechodnia. Okoliczni mieszkańcy, po przybyciu na parking, musieli się nieźle zdziwić! 🙂

Z tego, co zdążyłem zauważyć, część zdjęć została zrobiona na parkingu przy ul. Pomorskiej w Rumi Janowie. Odgadnięcie pozostałych lokalizacji zostawiam Wam. 🙂 Jedno jest pewne, artystyczna praca przechodnia na pewno została rozłożona w czasie.

Zdjęcia pochodzą z grudnia 2018 roku i zostały nadesłane przez jednego z czytelników, na fanpage Tymczasem w Rumi. W tym roku nie doczekaliśmy się jeszcze mocniejszych opadu śniegu i przymrozków – czy wszystko przed nami?

Osiedlowe anegdoty

A co Wy sądzicie o tego typu pomysłach na urozmaicenie osiedlowego życia? Ja je uwielbiam i dlatego tak chętnie się nimi z Wami dzielę. 🙂 W zeszłym roku, podczas pandemii i szalejącego koronawirusa, na klatce schodowej w jednym z rumskich wieżowców czekał na mnie jeden z najciekawszych wernisaży w obecnych czasach. I to kompletnie za darmo! Jego historię przybliżałem we wpisie: Nietypowa galeria na klatce schodowej w Rumi (kliknij, aby przejść do strony).

Innym razem (w maju) policjanci otrzymali wezwanie interwencyjne, dotyczące zakłócania ciszy nocnej (około północy). Mundurowych zaalarmowała mieszkanka Rumi, która twierdziła, że cały czas wyje samochodowy alarm. Już po chwili wszystko stało się jasne. Dziwne nietypowe dźwięki nie pochodziły od włączonego alarmu. Hałas okazał się…ptasim śpiewem, wydobywającym się z pobliskiego gniazda, znajdującego się na drzewie. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na ten temat 🙂

Może znacie podobne anegdoty i ciekawotki? Dajcie znać w komentarzach. 🙂

Reklama Reklama

Zobacz podobne historie:

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 3