Nietypowa interwencja policji w Rumi

Nietypowa interwencja policji w Rumi
Reklama
Reklama

W środę (27 maja) około północy policjanci otrzymali wezwanie interwencyjne, dotyczące zakłócania ciszy nocnej. Mundurowych zaalarmowała mieszkanka Rumi, która twierdziła, że cały czas wyje alarm.


To jedna z tych luźniejszych informacji o naszym mieście (bez której oczywiście nie moglibyście zasnąć), ale wydaje mi się, że takie też lubicie. 🙂

Reklama
Reklama

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie poinformowała na swojej stronie internetowej o nietypowej interwencji na terenie Rumi. W środę (27 maja) około godziny 23:30, do oficera dyżurnego wpłynęło zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej. Zgłaszająca zaznaczyła, że ta sytuacja jest bardzo uciążliwa i trwa już drugi dzień, a dobiegający hałas wyjącego alarmu słychać, nawet gdy okna są pozamykane. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci.

Już po chwili wszystko stało się jasne. Dziwne nietypowe dźwięki nie pochodziły od włączonego alarmu. Dziwny dźwięk okazał się…ptasim śpiewem, wydobywającym się z pobliskiego gniazda, znajdującego się na drzewie. [tutaj wstawcie sobie odgłos facepalmu]

Nietypowa interwencja policji w Rumi

Mieszkanka miasta została poinformowana o ustaleniach policjantów, po czym interwencję zakończono.

#TrudneSprawy

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *