OKS Janowo na zakończenie sezonu. Szykuje się feta!

OKS Janowo na zakończenie sezonu. Szykuje się feta!
Reklama
Reklama

W najbliższą niedzielę (9 czerwca) OKS Janowo rozegra ostatnie w tym sezonie spotkanie w lidze, z Klubem Piłkarskim Gdynia. Po meczu piłkarze zapraszają na wspólne świętowanie mistrzostwa B-Klasy i awansu do wyższej klasy rozgrywek.OK, odłóżmy żarty i memy na bok. OKS Janowo po 21 rozegranych kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli gdańskiej Klasy B (Grupa 2). Rumianie zdobyli dotychczas 54 punkty, wygrywając 18 razy i odnosząc 3 porażki. Ich bilans bramek to 129 do…30.

Reklama
Reklama

W najbliższa niedzielę janowianie zagrają po raz ostatni w sezonie 2018/2019, podejmując u siebie drużynę KP Gdynia. Mecz rozpocznie się 9 czerwca (niedziela), o godzinie 11:00, na boisku przy ul. Gdyńskiej. Po spotkaniu piłkarze zapraszają kibiców na wspólne świętowanie awansu- zapowiedzieli już grilla, napoje i świetną atmosferę. Wpadajcie. 🙂


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *