Orkan w końcu przełamał fatalną serię!

Orkan w końcu przełamał fatalną serię!
Reklama
Reklama

W meczu 20. kolejki IV ligi MKS Orkan Rumia pokonał Anioły Garczegorze 1:0. To pierwsze zdobyte przez rumian punkty od siedmiu kolejek!


Ostatnie zwycięstwo w lidze niebiesko-żółto-czerwoni odnieśli…21 października 2018 roku. Orkan pokonał wówczas na wyjeździe Bytovie II Bytów 2:1. Od tamtego czasu rumianie przegrali z Wdą Lipusz 1:5, Stolemem Gniewino 1:4, GOSRiT Luzino 3:4, GKS Kowale 0:3, Kaszubią Kościerzyna 0:1, Lechią II Gdańsk 0:4 i Jantarem Ustka 1:2. Przełamanie nadeszło dopiero 10 marca br. (w niedzielę), w meczu z Aniołami Garczegorze, w którym rumianie zwyciężyli 1:0. Spotkanie zostało rozegrane na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni (przy ul. Olimpijskiej).

Reklama
Reklama

Obecnie Orkan zajmuje 17 miejsce w tabeli IV ligi (trzecie od końca). Już za tydzień przeciwnikiem podopiecznych treneraPatryka Maćkowiaka będzie Arka II Gdynia. Początek meczu o godzinie 17:00.

Autor: Paweł Jałoszewski

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *