Zawodnik MMA zatrzymany w Rumi. Chciał rozpocząć „nowe życie”.

mma, rumia, policja, zatrzymanie, przestepstwo
Reklama
Reklama

Policjanci z Radomia zatrzymali w Rumi 36-letniego zawodnika MMA, poszukiwanego kilkoma listami gończymi. Mężczyzna trafił już do więzienia.


Mieszkaniec Łosic poszukiwany był od 7 lat i już wcześniej przebywał w więzieniu. Gdy z niego wyszedł, ponownie wszedł w konflikt z prawem. Wystawiono za nim 5 listów gończych. Mężczyznę poszukiwała Prokuratura Rejonową w Siedlcach i Sąd Rejonowy w Siedlcach, m.in. za groźby karalne oraz spowodowanie w 2011 roku śmiertelnego wypadku, w którym zginął pasażer pojazdu, którym kierował. Przestępce zaczęli szukać „kryminalni” z Łosic, którzy ustalili, że 36-latek występował w amatorskich galach MMA. Mężczyzna wynajął dom, zerwał kontakt z rodziną oraz znajomymi i rozpoczął „nowe życie” na Pomorzu.

Reklama
Reklama
źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

Gdy ustalono, że może on przebywać w Rumi, do akcji wkroczyli policjanci z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP zs. w Radomiu, którzy pojechali go zatrzymać. Dom, w którym przebywał został otoczony przez „operacyjnych”. 36-latek był kompletnie zaskoczony tym, iż wpadł w ręce policjantów. Funkcjonariusze doprowadzili 36-latka do najbliższej jednostki policji, a po sporządzeniu dokumentacji trafił on do najbliższego aresztu.

opracował: Paweł Jałoszewski, źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *