Orkan zagra z sąsiadami z Gdyni

mks orkan rumia, sport, rumskie kluby, sport w rumi, mecze w rumi
Reklama
Reklama

W IV rundzie regionalnego Pucharu Polski MKS Orkan Rumia podejmie jedną z silniejszych drużyn na tym etapie rozgrywek – trzecioligowy zespół Bałtyk Gdynia.

W poprzedniej rundzie rozgrywek (III runda) regionalnego Pucharu Polski, odbywającej się 18 września, MKS Orkan Rumia wyeliminował Klif Chłapowo. Pomimo gry na wyjeździe, rumianie pewnie pokonali rywali, strzelając aż osiem bramek. Hat-tricka w tamtym spotkaniu zdobył napastnik Orkanu, Dawid Kowalski, a pozostałe trafienia dołożyli: Karol Byra, Jakub Krefft, Piotr Kolera, Mateusz Fahl oraz Mateusz Szczygielski.

Reklama
Reklama

Mecz MKS Orkan Rumia – SKS Bałtyk Gdynia rozpocznie się 2 października (środa) o godzinie 16:15, na Stadionie Miejskim przy ul. Mickiewicza w Rumi. Wstęp wolny!

UWAGA, aktualizacja: Niestety, według informacji, które otrzymałem w klubie, dzisiejsze spotkanie jest zamknięte dla kibiców (zarówno Orkana jak i Bałtyku) i odbędzie się bez udziału widzów.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. BG 1930

    Do boju Bałtyczku!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *