Ponownie otwarcie filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi!

biblioteka rumia stacja kultura otwarcie filii 2020
Reklama
Reklama

Znamy zasady ponownego otwarcia filii nr 2 i nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi! Obie placówki z przyczyn technicznych będą działały w niepełnym wymiarze godzin.Kiedy zostaną otwarte filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi?

  • Filia nr 4 (ul. Górnicza 19) zostanie otwarta 18 czerwca i będzie przyjmować czytelników w czwartki i piątki od 10:00 do 18:00.
  • Filia nr 2 (ul. Kościelna 17) zostanie otwarta 22 czerwca i będzie funkcjonować trzy dni w tygodniu: w poniedziałki i wtorki od 10:00 do 18:00 oraz w środy od 10:00 do 14:00.

Przedłużamy amnestię!

Naliczanie i pobieranie kar we wszystkich placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi jest
wstrzymane do 31.07.2020, dotyczy to wszelkich zaległości. Zapraszamy do zwracania
przetrzymanych zbiorów. Termin zwrotu wszystkich zbiorów zostaje przedłużony do 31.07.2020.

Reklama
Reklama

Ze względów bezpieczeństwa proponujemy nowe zasady korzystania z księgozbioru i usług
biblioteki:

  • Wszystkie osoby wchodzące do biblioteki zobowiązane są do stosowania własnych środków ochrony osobistej (maseczki lub przyłbice). Wprowadzamy obowiązek dezynfekcji dłoni i własnych rękawiczek na przygotowanych stanowiskach w bibliotece.
  • W bibliotece zostały oddzielone stanowiska zwrotu i wypożyczania książek oraz wyznaczone miejsca dla czytelników dokonujących zwrotu lub wypożyczenia.
  • Po zwrocie zbiory są poddawane 5-dniowej kwarantannie.

Więcej informacji dotyczących nowych zasad działania biblioteki w okresie pandemii znajdą Państwo na Facebooku oraz stronie internetowej biblioteki. Zapraszamy serdecznie. Jednocześnie z góry dziękujemy za wyrozumiałość i stosowanie w/w zaleceń podczas wizyt w bibliotece.

(informacja prasowa Stacji Kultura w Rumi)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *