Ponownie otwarcie filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi!

biblioteka rumia stacja kultura otwarcie filii 2020

Znamy zasady ponownego otwarcia filii nr 2 i nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi! Obie placówki z przyczyn technicznych będą działały w niepełnym wymiarze godzin.Kiedy zostaną otwarte filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi?

  • Filia nr 4 (ul. Górnicza 19) zostanie otwarta 18 czerwca i będzie przyjmować czytelników w czwartki i piątki od 10:00 do 18:00.
  • Filia nr 2 (ul. Kościelna 17) zostanie otwarta 22 czerwca i będzie funkcjonować trzy dni w tygodniu: w poniedziałki i wtorki od 10:00 do 18:00 oraz w środy od 10:00 do 14:00.

Przedłużamy amnestię!

Reklama Reklama

Naliczanie i pobieranie kar we wszystkich placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi jest
wstrzymane do 31.07.2020, dotyczy to wszelkich zaległości. Zapraszamy do zwracania
przetrzymanych zbiorów. Termin zwrotu wszystkich zbiorów zostaje przedłużony do 31.07.2020.

Ze względów bezpieczeństwa proponujemy nowe zasady korzystania z księgozbioru i usług
biblioteki:

  • Wszystkie osoby wchodzące do biblioteki zobowiązane są do stosowania własnych środków ochrony osobistej (maseczki lub przyłbice). Wprowadzamy obowiązek dezynfekcji dłoni i własnych rękawiczek na przygotowanych stanowiskach w bibliotece.
  • W bibliotece zostały oddzielone stanowiska zwrotu i wypożyczania książek oraz wyznaczone miejsca dla czytelników dokonujących zwrotu lub wypożyczenia.
  • Po zwrocie zbiory są poddawane 5-dniowej kwarantannie.

Więcej informacji dotyczących nowych zasad działania biblioteki w okresie pandemii znajdą Państwo na Facebooku oraz stronie internetowej biblioteki. Zapraszamy serdecznie. Jednocześnie z góry dziękujemy za wyrozumiałość i stosowanie w/w zaleceń podczas wizyt w bibliotece.

(informacja prasowa Stacji Kultura w Rumi)


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *