Zamknięcie ronda Armii Krajowej- zmiany w ruchu!

zamkniecie ronda armii krajowej w rumi
Reklama
Reklama

Urząd Miasta poinformował dziś o zamknięciu ronda Armii Krajowej w Rumi, planowanym od 18 maja (poniedziałek).Od momentu zamknięcia ronda Armii Krajowej, ulice Ceynowy oraz Żwirki i Wigury będą tymczasowo nieprzejezdne. Objazd możliwy będzie ulicą Starowiejską. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej do 30 maja.

Reklama
Reklama

Zaproponowany wariant tymczasowej organizacji ruchu pozwoli na szybsze przeprowadzenie niezbędnych robót drogowych i ponowne otwarcie ulic. Stopniowe zamykanie poszczególnych fragmentów ulic nie tylko zagrażałoby bezpieczeństwu kierowców, ale i znacząco wydłużyłoby okresowe utrudnienia w ruchu drogowym – tłumaczy miasto.

O tym, jak zmiany i zamknięcie ronda Armii Krajowej w Rumi miałoby wyglądać w praktyce możecie zobaczyć na grafice przygotowanej przez magistrat:

Zamknięcie ronda Armii Krajowej w Rumi. (źródło: Urząd Miasta Rumi)

Kolejne zmiany w kursowaniu linii 85 (ZKM Gdynia)

W związku z kolejnym etapem remontu ul. Żwirki i Wigury, od 18 do 31 maja zmieniona zostaje trasa autobusu linii 85– także w kierunku Rumi Partyzantów. Od przystanku Żeromskiego 02 do przystanku Okrzei 04 trasa autobusu linii 85 poprowadzona zostaje ul. Starowiejską, Kosynierów i Tysiąclecia. Na trasie objazdu obowiązuje przystanek tymczasowy Rondo Jana Pawła II 90 zlokalizowany przy ul. Starowiejskiej, przed rondem Jana Pawła II.

Wcześniejsze zmiany w organizacji ruchu i komunikacji autobusów możecie przeczytać we wpisie z 4 marca: Remont Żwirki i Wigury w Rumi. Zmiany w organizacji ruchu i komunikacji autobusów.

(źródło: Urząd Miasta Rumi)

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *