Przeszkolone i bezpieczne! Zakończenie kursu samoobrony dla kobiet w Rumi.

samoobrona dla kobiet rumia defener 30 tymczasem w rumi dom kultury sm janowo (4)
Reklama
Reklama

Wszystko, co dobre, szybko się kończy! Wiedzą o tym mieszkanki Rumi, które mocnym uderzeniem (dosłownie?) zakończyły dziś trwający od września kurs samoobrony, prowadzony w Domu Kultury SM Janowo.Pierwszy cykl szkoleń z samoobrony dla kobiet odbył się w Domu Kultury SM „Janowo” jeszcze przed wakacjami, czyli od 5 do 18 czerwca. Zajęcia są połączeniem ćwiczeń fizycznych oraz wykładu. Kurs skierowany jest do każdej z kobiet, która chciałaby poprawić swoje bezpieczeństwo, zobaczyć i nauczyć się jak obronić się przed napastnikiem.

Reklama
Reklama

Druga, jesienna edycja kursu rozpoczęła się w szczęśliwą datę – piątek 13-tego września. 🙂 Na szkolenie złożyło się 10 spotkań, odbywających się w piątkowe popołudnia. Każde z nich trwało około 1,5 h. W zajęciach uczestniczyło około 35 pełnych energii mieszkanek Rumi i okolic, które w świetnym stylu poradziły sobie z nowymi wyzwaniami. W rolę instruktora, trenera i szkoleniowca ponownie wcielił się Tomasz Szewczak, posiadający doświadczenie nabyte podczas wieloletniej pracy w służbach mundurowych, grupach specjalnych i w środowisku cywilnym. Jak podkreśla, swoje metody w pełni dopasował do potrzeb mieszkańców.

Kurs samoobrony w Rumi. Kilka słów na zakończenie od trenera:

Kurs samoobrony w Rumi. Zdjęcia:

[ngg src=”galleries” ids=”27″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *