PSIEniedziałki – spacery socjalizacyjne w Rumi

Pies podczas spaceru

Miłośników i właścicieli psów MDK Rumia zaprasza na spacery socjalizacyjne, który wyruszą sprzed MDK-u.

Reklama Reklama

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich: zarówno psów problemowych, jak i dobrze wychowanych, oraz ich właścicieli, którzy lubią dobre towarzystwo. Dla psów, które w towarzystwie innych psów są niepewne, lub odwrotnie (zbyt podekscytowane), np. ciągną na smyczy.

Celem zajęć jest nauka psów zrównoważonej komunikacji oraz aby nauka właścicieli poprawnego odczytywania mowy oraz komunikatów wysyłanych przez pupila. Zacieśnianie więzi z właścicielem. Praca nad problemami, które nas nurtują w relacji z naszym psem.

  • Pierwsze 15 minut to ćwiczenia na oswojenie psa z obecnością obcych psów;
  • Później odbywają się ćwiczenia polegające na skupieniu psa na przewodniku;
  • Wspólny spacer przy oswajaniu się z otaczającymi bodźcami oraz integracja;
  • Na koniec wspólna zabawa psa z właścicielem.

Weź ze sobą sobą:

  • Linkę, smycz, smaczki oraz ulubioną zabawkę psa.

Spacery prowadzi Karolina Orzeszke – studentka kursu trener & behawiorysta & zoopsycholog, praktyk w szkole Wesoła Łapka prowadzonej przez Jacka Gałuszkę. Właścicielka siedmiu psów, które pochodzą z trudnych środowisk, a w jej domu uczą się socjalizacji oraz poprawnej komunikacji na linii stado – przewodnik. Zwierzętami zajmuje się od wielu lat, wspiera lokalne fundacje jako dom tymczasowy, a od niedawna jest poczatkującym groomerem. Behawioryzm to jej ogromna pasja, w szczególności forma funkcjonowania stada, które uwielbia obserwować.

PSIEniedziałki – spacery socjalizacyjne w Rumi. Poniedziałek, 27 lutego, godz. 18.00. Miejski Dom Kultury w Rumi, ul. Mickiewicza 19. Wstęp: 10 zł.

Gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas? Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi? Dowiesz się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama Reklama

(źródło: informacja prasowa / MDK Rumia / zdjęcie tytułowe: pixabay.com)

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *