Rumianie pokonują ubiegłorocznych mistrzów! Mamy pierwsze miejsce!

mistrzostwo hokeja rumia ekologiczna ekolodzy uczniowie sukces (2)

Świetne wieści z finałów XXI Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców! W „grande finale” uczniowie z rumskiego „Ekologa” pokonali ubiegłorocznych mistrzów – Szkołę Podstawową nr 48 z Gdyni i zajęli pierwsze miejsce!

Zawody odbyły się w rumskiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W rywalizacji wzięło udział 6 najlepszych zespołów z całego województwa pomorskiego, w tym Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna z Rumi. W meczu finałowym, po rzutach karnych, rumianie pokonali Szkołę Podstawową nr 48 z Gdyni! To ogromny sukces „Ekologa”- zwłaszcza, że rywale to ubiegłoroczni mistrzowie!

Mecz finałowy, podobnie jak cały turniej, stał na bardzo wysokim poziomie – mówi Bartłomiej Woźniak z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie. – Na zakończenie zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami.

Organizatorami zawodów byli: PZPOW w Wejherowie, MOSiR Rumia oraz Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku.