Rumianie pokonują ubiegłorocznych mistrzów! Mamy pierwsze miejsce!

mistrzostwo hokeja rumia ekologiczna ekolodzy uczniowie sukces (2)
Reklama
Reklama

Świetne wieści z finałów XXI Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców! W „grande finale” uczniowie z rumskiego „Ekologa” pokonali ubiegłorocznych mistrzów – Szkołę Podstawową nr 48 z Gdyni i zajęli pierwsze miejsce!Zawody odbyły się w rumskiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W rywalizacji wzięło udział 6 najlepszych zespołów z całego województwa pomorskiego, w tym Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna z Rumi. W meczu finałowym, po rzutach karnych, rumianie pokonali Szkołę Podstawową nr 48 z Gdyni! To ogromny sukces „Ekologa”- zwłaszcza, że rywale to ubiegłoroczni mistrzowie!

Reklama
Reklama

Mecz finałowy, podobnie jak cały turniej, stał na bardzo wysokim poziomie – mówi Bartłomiej Woźniak z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie. – Na zakończenie zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami.

Organizatorami zawodów byli: PZPOW w Wejherowie, MOSiR Rumia oraz Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku.

Klasyfikacja końcowa:

1. miejsce – Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi

(Skład: Maksymilian Adamczyk, Bartosz Augustyniak, Kajetan Bieliński, Jakub Brzozowski, Tymon Doan, Jan Górecki, Franciszek Kisielewski, Marek Kokoszczyński, Stanisław Kołowrocki, Jakub Kopała, Wojciech Kozłowski, Łukasz Rybiński, opiekun drużyny – Andrzej Rybiński)
2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdyni
3. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku
4. miejsce –Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
5. miejsce – Szkoła Podstawowa we Wrześciu
6. miejsce – Szkoła Podstawowa w Liniewie

źródło: Urząd Miasta Rumi / MOSiR Rumia


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *