Ulica Sędzickiego w Rumi. Czytelniczka: „To koszmar mieszkańców!”

rumia ul sedzickiego problem mieszkancy remont kaluze apel pomoc tymczasem w rumi
Reklama
Reklama

Mieszkańcy ul. Sędzickiego w Rumi zwrócili się do mnie z prośbą o udostępnienie i nagłośnienie pewnego ważnego problemu, z jakim muszą się zmagać na co dzień. Poniżej zamieszczam wiadomość oraz zdjęcia, jakie otrzymałem od Pani Patrycji poprzez fanpage Tymczasem W Rumi.Wiadomość od czytelnika, którą otrzymałem na fanpage’u TymczasemWRumi w dn. 15.11.2019 r.

Reklama
Reklama

Witam,

piszę z prośbą o udostępnienie i nagłośnienie problemu z jakim muszą zmierzać się mieszkańcy domów przy ul. Sędzickiego 77, 79, 81 w Rumi, a także wszyscy piesi zmierzający na przystanek ZKM Gdynia czy też do sklepu CH Auchan Port Rumia.

Problem numer jeden, w postaci braku kanalizacji deszczowej, powoli zostaje rozwiązywany (trwają prace podłączania). Natomiast nawierzchnia ulicy Sędzickiego pozostawia wiele do życzenia…Blok od dewelopera Orlex Invest został oddany mieszkańcom już około rok temu, z zapewnieniem, że droga będzie w najbliższym czasie zrobiona. Do tej pory zmagamy się z błotem po kostki! Jest to bardzo uciążliwe, tym bardziej dla posiadaczy psów oraz przemieszczania się wózkiem z dzieckiem. Minął rok wiec zastanawiam się- jaki to jest „najbliższy czas”?! To nie jest kwestia jakiegoś tam małego problemu, bo droga jest na prawdę w złym stanie, przez to mamy wciąż większe koszty. Samochody dużo bardziej się eksploatują. Usługi sprzątania klatki są wykonywane częściej niż raz w tygodniu, ponieważ codziennie wnosimy na klatkę mnóstwo błota- wózkami, rowerami, jak i butami. Naszej kostki na parkingu to już prawie nie widać. Apelujemy żeby odpowiednie władze połączyły siły i zakończyły nasz koszmar.

Patrycja,
mieszkanka ulicy Sędzickiego w Rumi

Ulica Sędzickiego w Rumi. Fatalna nawierzchnia i problem mieszkańców. Zdjęcia.

Stan nawierzchni ulicy Sędzickiego w Rumi możecie ocenić sami, na zdjęciach nadesłanych przez Panią Patrycję.

[ngg src=”galleries” ids=”22″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Ulica Sędzickiego. Rumia:

Powódź w Rumi. Zalana ulica Sędzickiego w Rumi. 2012 rok. [FILM]

Żródło: Wiadomość od czytelnika, którą otrzymałem na fanpage’u TymczasemWRumi w dn. 15.11.2019 r.

Zobacz więcej:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *