Rumianin wystąpił w programie Ninja Warrior! [WIDEO]

Rumianin wystąpił w programie Ninja Warrior! [WIDEO]
Reklama
Reklama

We wrześniu rozpoczął się czwarty sezon programu programu telewizyjnego Ninja Warrior. W trzecim odcinku show wziął udział mieszkaniec Rumi, Kamil Jurewicz.

Reality show Ninja Warrior Polska to przebojowy program, podczas którego testowana jest sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha zawodników, na niezwykle trudnym torze przeszkód. Prowadzącymi turniej są Karolina Gilon (Popularna modelka i fotomodelka), Łukasz “Juras” Jurkowski (zawodnik MMA) oraz Jerzy Mielewski (dziennikarz i komentator).

Reklama
Reklama

W najnowszej edycji show wziął udział mieszkaniec Rumi od trzech lat, a na co dzień pracownik gdyńskiej policjiKamil Jurewicz.

Mieszkaniec Rumi Kamil Jurewicz w Ninja Warrior – odcinek 3 [WIDEO]:

Trzeci odcinek show Ninja Warrior został wyemitowany we wtorek 14 września o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT. Poniżej możecie zobaczyć fragment programu z udziałem Kamila Jurewicza i Kasi Warkoczyńskiej.

30-latek z Rumi pewnie pokonał pierwsze pięć przeszkód. Pośliznął się jednak na końcu szóstej, w efekcie czego wylądował w basenie pełnym wody, a studio wypełniło czerwone światło. Z kolei jego koleżanka z pracy zakończyła swój udział w programie na drugiej przeszkodzie.

Inne występy “Rumi” w telewizji

W przeszłości, jednym z uczestników drugiej edycji programu Ninja Warrior był Łukasz Konarski z Rumi, 36-letni instruktor sportowy i kulturystyki. O jego występie pisałem we wpisie z (kliknij, aby przejść). 🙂

Zobacz inne programy telewizyjne, w których pojawił się rumski akcent:

(zdjęcie tytułowe: Ninja Warrior Polska / Telewizja Polsat / Materiały promocyjne)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *