Reklama Reklama

Rumianin wystąpił w programie Ninja Warrior! [WIDEO]

We wrześniu rozpoczął się czwarty sezon programu programu telewizyjnego Ninja Warrior. W trzecim odcinku show wziął udział mieszkaniec Rumi, Kamil Jurewicz.

Reklama Reklama

Reality show Ninja Warrior Polska to przebojowy program, podczas którego testowana jest sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha zawodników, na niezwykle trudnym torze przeszkód. Prowadzącymi turniej są Karolina Gilon (Popularna modelka i fotomodelka), Łukasz “Juras” Jurkowski (zawodnik MMA) oraz Jerzy Mielewski (dziennikarz i komentator).

W najnowszej edycji show wziął udział mieszkaniec Rumi od trzech lat, a na co dzień pracownik gdyńskiej policjiKamil Jurewicz.

Mieszkaniec Rumi Kamil Jurewicz w Ninja Warrior – odcinek 3 [WIDEO]:

Trzeci odcinek show Ninja Warrior został wyemitowany we wtorek 14 września o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT. Poniżej możecie zobaczyć fragment programu z udziałem Kamila Jurewicza i Kasi Warkoczyńskiej.

30-latek z Rumi pewnie pokonał pierwsze pięć przeszkód. Pośliznął się jednak na końcu szóstej, w efekcie czego wylądował w basenie pełnym wody, a studio wypełniło czerwone światło. Z kolei jego koleżanka z pracy zakończyła swój udział w programie na drugiej przeszkodzie.

Inne występy “Rumi” w telewizji

W przeszłości, jednym z uczestników drugiej edycji programu Ninja Warrior był Łukasz Konarski z Rumi, 36-letni instruktor sportowy i kulturystyki. O jego występie pisałem we wpisie z (kliknij, aby przejść). 🙂

Reklama Reklama

Zobacz inne programy telewizyjne, w których pojawił się rumski akcent:

(zdjęcie tytułowe: Ninja Warrior Polska / Telewizja Polsat / Materiały promocyjne)

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *