Święto kolorów ponownie w Rumi!

holi festiwal rumia 2019, wydarzenia, zabawa, impreza, rumia
Reklama
Reklama

Święto Kolorów ponownie w Rumi. Jak poinformowali organizatorzy Holi Festival Poland, największa w Polsce kolorowa trasa znów zawita do miasta.

Czym jest Holi Festival / Święto Kolorów?

Holi Festival Poland to ogólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie święta kolorów. Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych. Podczas wydarzenia uczestnicy obrzucają się kolorowymi proszkami holi i bawią się wspólnie ze znajomymi przy muzyce DJ-ów. Proszki są w pełni naturalne, ponieważ produkuje się je z talku, mąki kukurydzianej i naturalnych barwników spożywczych.

Na imprezie nie ma określonego ubioru. Większość gości przybywa w białych ubraniach, ponieważ bardziej widoczny jest efekt kolorów. Proszki są w pełni zmywalne wodą, ale w przypadku niektórych tkanin (szczególnie te z gorszej jakości) mogą pojawić się problemy z ich dopraniem. To dlatego organizatorzy zachęcają, aby ubrać się w ciuchy, na których nam już tak bardzo nie zależny.

Festiwal Kolorów. Tak było w 2019 roku w Rumi! Zobacz nagranie:

Święto Kolorów w Rumi (2022 r.)

Podczas tegorocznej imprezy w Rumi można się spodziewać m.in. 9 kolorów proszków, muzyki granej przez DJów, kolorowej waty cukrowej, okularów oraz bazooki CO2. Na miejscu zostanie zorganizowana strefa foodtruck.

Daj się ponieść kolorowemu szaleństwu!🙌 Przyjdź ze swoimi znajomymi i wspólnie pokolorujcie się nawzajem w rytm najlepszej muzyki granej przez naszych DJów! 🎶

Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Holi Festival Poland 2022. Święto kolorów w Rumi

  • 4 czerwca 2022 (sobota), godz. 15.00 – 19.00
  • Scena Letnia MDK (Park Starowiejski)
  • Bezpłatny wstęp.

Co jeszcze dzieje się w Rumi? Imprezy, wydarzenia, koncerty, spektakle

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

https://tymczasemwrumi.pl/2022/04/26/milosnicy-psow-spotkaja-sie-rumi/

źródło: materiały promocyjne organizatora

Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *