Wandale w restauracji Kimm-ono Rumia?

Restuaracja sushi Kimm-ono napad wandale
Reklama
Reklama

W niedzielę (12 lutego) nieznani sprawcy zaatakowali restaurację Kimm-ono w Rumi. Sprawa została zgłoszona na policję.

Restauracja Kimm-ono mieści się przy ul. Filtrowej 2D w Rumi. Lokal serwuje kuchnie azjatycką, m.in. zestawy sushi, bułeczki bao oraz azjatyckie zupy. W niedzielę (12 lutego) „zamaskowani i zorganizowani” napastnicy napadli i częściowo zdewastowali restaurację. O zdarzeniu poinformowali właściciele lokalu w mediach społecznościowych.

Reklama
Reklama

Sala restauracyjna jest nieczynna do odwołania. Nadal możliwe są dowozy oraz odbiory. Na szczęście, w zdarzeniu nie ucierpiał żaden z gości, ani członek personelu. Sprawa została zgłoszona na policję.

Oto komunikat, który opublikowali właściciele Restauracja Kimm-on w Rumi w mediach społecznościowych:

„Kochani Goście i Przyjaciele.
Na wstępie chcielibyśmy podziękować za wszystkie słowa wsparcia i otuchy.

Tym którzy sprawy nie znają, wyjaśniamy: 12 lutego w naszej restauracji został dokonany akt wandalizmu przez zamaskowanych i zorganizowanych napastników. Dla uspokojenia dodamy, że żaden z gości ani członek personelu nie ucierpiał. Ucierpiała za to nasza restauracyjna sala, którą musimy zamknąć na czas remontu.

Na bieżąco będziemy informować o postępach w remoncie i ponownym otwarciu sali. Jednocześnie informujemy, że od 14.02 będą możliwe dowozy oraz odbiory.

Sprawa została zgłoszona na policję i liczymy, że sprawcy zostaną ujęci.
Z optymizmem patrzymy w przyszłość, zaistniała sytuacja uświadomiła nam, że miejsce, które stworzyliśmy oraz jedzenie, które serwujemy jest wyjątkowe a liczne pozytywne komentarze np. na google maps potwierdzają, że to nie tylko nasza opinia.

Nie damy się jednak zastraszyć i niedługo wracamy ze wzmożoną siłą i odrodzimy się jak Fenix z popiołu!!! DO ZOBACZENIA.”

O więcej informacji na temat sprawy poprosiłem Komendę Powiatową Policji w Wejherowie. Jak tylko je uzyskam, zaktualizuję wpis.

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. Irek

    Wandale? Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to konkurencja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *