Wejherowo w reklamie Plusa i Cyfrowego Polsatu. Czy pojechałbyś tam na wakacje?

rumia wejherowo reklama polsatu
Reklama
Reklama

Wejherowo jako wymarzone miejsce na wakacyjny wyjazd i wabik na piękne kobiety? Kto by pomyślał. 😉 Przed Wami najnowszy klip reklamowy usługi „SmartDom”. Przekonajcie się sami, gdzie w Polsce można zobaczyć najpiękniejszy zachód słońca. 🙂

Tak długo jak żyję i piszę o Rumi, nasze miasto raczej rzadko pojawia się w filmach, serialach telewizyjnych czy reklamach. Z tego co pamiętam, jego najsłynniejszy „występ” to epizod w Czterech Pancernych i Psie. 🙂 W ostatnim czasie na celownik „wielkiego świata” mediów trafił za to inny reprezentant Małego Trójmiasta Kaszubskiego- Wejherowo. Miasto Wejhera pojawia się kilkukrotnie w najnowszym klipie reklamowym usługi „SmartDom”, oferowanej przez firmę Plus oraz Cyfrowy Polsat.

Reklama
Reklama

Wakacje i zachód słońca w Wejherowie?

Krótki, 30-sekundowy film reklamowy nosi tytuł „Sąsiedzi”. Występują w nim popularni polscy aktorzy, między innymi Paweł Wilczak, Joanna Brodzik czy Antoni Królikowski. Celebryci świętują podczas bankietu osiągnięcie pułapu 2 milionów klientów przez usługę „SmartDom”.

W pewnym momencie nagrania jesteśmy świadkami ujawnienia podwójnego romansu, prowadzonego przez nowego sąsiada pary Wilczak-Brodzik, Antka (Antoni Królikowski). Byłe (?) partnerki zarzucają bohaterowi, że w swoich kłamstwach obiecywał im dokładnie tą samą, wyjątkową rzecz: wyjazd na wakacje w Wejherowie. Antek, po „potężnym” ciosie (zadanym bukietem kwiatów), wycofuje się do postaci granej przez Pawła Wilczaka i wypytuje go o usługi oferowane przez Polsat.

Trudna sytuacja, w jakiej się znalazł, niespecjalnie jednak przeszkadza naszemu Playboyowi (przez duże „P”). Niezrażony Królikowski w następnej scenie przebywa cały czas na tej samej imprezie, ale już z kolejną dziewczyną. Ponownie porusza temat Wejherowa i „bajeruje” nową potencjalną „zdobycz”. Używa przy tym tekstu: „A widziałaś kiedyś zachód słońca w Wejherowie?„.

Reklama „SmartDom” z udziałem Wejherowa [wideo]

Całość możecie obejrzeć w klipie opublikowanym 31 stycznia na kanale operatora Plus. W momencie, kiedy piszę te słowa, osiągnął on nieco ponad 2 tysiące wyświetleń.

Aktualizacja: Tu znajdowało się wideo z reklamą. Niestety, po kilku latach stacja zdecydowała się usunąć klip z internetu. 🙁

Dlaczego twórcy reklamy wybrali akurat Wejherowo? Nie mam pojęcia. Liczę na Waszą pomoc w komentarzach. :)) Według opinii internautów, wpływ na to mógł mieć popularny w Polsce stand-uper, Rafał Pacześ, który kilkukrotnie żartował już z miasta Wejhera podczas swoich występów.

Jeśli chodzi o zachody słońca, to zdecydowanie wole je podziwiać na plaży w Rumi. 😉

Zobacz:

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *