BlogWiadomości

Wejherowo w reklamie Plusa i Cyfrowego Polsatu. Czy pojechałbyś tam na wakacje?

Wejherowo w reklamie Plusa i Cyfrowego Polsatu. Czy pojechałbyś tam na wakacje?
Reklama Reklama

Wejherowo jako wymarzone miejsce na wakacyjny wyjazd i wabik na piękne kobiety? Kto by pomyślał. 😉 Przed Wami najnowszy klip reklamowy usługi “SmartDom”. Przekonajcie się sami, gdzie w Polsce można zobaczyć najpiękniejszy zachód słońca. 🙂Tak długo jak żyję i piszę o Rumi, nasze miasto raczej rzadko pojawia się w filmach, serialach telewizyjnych czy reklamach. Z tego co pamiętam, jego najsłynniejszy “występ” to epizod w Czterech Pancernych i Psie. 🙂 W ostatnim czasie na celownik “wielkiego świata” mediów trafił za to inny reprezentant Małego Trójmiasta Kaszubskiego- Wejherowo. Miasto Wejhera pojawia się kilkukrotnie w najnowszym klipie reklamowym usługi “SmartDom”, oferowanej przez firmę Plus oraz Cyfrowy Polsat.

Wakacje i zachód słońca w Wejherowie?

Krótki, 30-sekundowy film reklamowy nosi tytuł “Sąsiedzi”. Występują w nim popularni polscy aktorzy, między innymi Paweł Wilczak, Joanna Brodzik czy Antoni Królikowski. Celebryci świętują podczas bankietu osiągnięcie pułapu 2 milionów klientów przez usługę “SmartDom”.

W pewnym momencie nagrania jesteśmy świadkami ujawnienia podwójnego romansu, prowadzonego przez nowego sąsiada pary Wilczak-Brodzik, Antka (Antoni Królikowski). Byłe (?) partnerki zarzucają bohaterowi, że w swoich kłamstwach obiecywał im dokładnie tą samą, wyjątkową rzecz: wyjazd na wakacje w Wejherowie. Antek, po “potężnym” ciosie (zadanym bukietem kwiatów), wycofuje się do postaci granej przez Pawła Wilczaka i wypytuje go o usługi oferowane przez Polsat.Trudna sytuacja, w jakiej się znalazł, niespecjalnie jednak przeszkadza naszemu Playboyowi (przez duże “P”). Niezrażony Królikowski w następnej scenie przebywa cały czas na tej samej imprezie, ale już z kolejną dziewczyną. Ponownie porusza temat Wejherowa i “bajeruje” nową potencjalną “zdobycz”. Używa przy tym tekstu: “A widziałaś kiedyś zachód słońca w Wejherowie?“.

Reklama “SmartDom” z udziałem Wejherowa [wideo]

Całość możecie obejrzeć w klipie opublikowanym 31 stycznia na kanale operatora Plus. W momencie, kiedy piszę te słowa, osiągnął on nieco ponad 2 tysiące wyświetleń.

Dlaczego twórcy reklamy wybrali akurat Wejherowo? Nie mam pojęcia. Liczę na Waszą pomoc w komentarzach. :)) Według opinii internautów, wpływ na to mógł mieć popularny w Polsce stand-uper, Rafał Pacześ, który kilkukrotnie żartował już z miasta Wejhera podczas swoich występów.

Reklama Reklama

Jeśli chodzi o zachody słońca, to zdecydowanie wole je podziwiać na plaży w Rumi. 😉

Zobacz:


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *