Wycieczka rowerowa z klubem „Sama Rama”

Wycieczka rowerowa z klubem „Sama Rama”
Reklama
Reklama

Klub Turystyki Rowerowej „Sama Rama” zaprasza na wycieczkę rowerową 29 lipca 2023 r. Trasa wycieczki: Rumia – Strusia Farma w Kniewie – Rumia.

Jak deklarują organizatorzy, trasa jest „przyjemna, dla wszystkich, możliwa do przejechania, bez problemów”. W wycieczce może wziąć udział każdy, niezależnie czy jest klubowiczem Klubu „Sama Rama” czy też nie. Osoby nastoletnie – tylko i wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

Reklama
Reklama

Zbiórka i wyjazd na trasę 29 lipca 2023 r., o godz. 09.30 parking przy Szkole Podstawowej nr 9 ul. Stoczniowców 6 w Rumi Janowie. W razie opadów deszczu – wycieczka zostanie odwołana. Podczas wycieczki przewidziano rozpalenie ogniska i pieczenie kiełbasek.

W trakcie trwania wycieczki każdego uczestnika obowiązuje regulamin wycieczek rowerowych, dostępny u organizatora. Mile widziane posiadanie kasków rowerowych. „Każdy uczestnik, dba o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Apeluję o rozwagę i zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo zarówno swoje i jak pozostałych uczestników” – przypominają organizatorzy.

Prowadzący wycieczkę: Przewodnik Turystyki Kolarskiej PTTK nr 6701 – Roman Łuczak tel. 888 233 200.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *