Rumskie psiaki podbijają Piekiełko!

Rumskie Psiaki Podbijają Piekiełko
Reklama
Reklama

Miłośnicy czworonogów, w ten weekend coś specjalnie dla Was – darmowy spacer socjalizacyjny psów w Rumi. Kierunek – Piekiełko! 

Czy Twój psiak potrzebuje okazji do spotkania nowych przyjaciół i doskonalenia umiejętności społecznych? Czy chciałbyś spędzić miłe popołudnie w towarzystwie innych pasjonatów czworonożnych przyjaciół? Jeśli tak, to ten wydarzenie jest dla Ciebie i Twojego pupila! 

Reklama
Reklama

Spacer poprowadzi Amber Dog – Centrum Twojego Psa – Behawiorysta & Trener Psów Rumia.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na drugi spacer socjalizacyjny psów, który odbędzie się na przepięknym Piekiełku w Rumi. Niezależnie od rozmiaru i rasy, każdy psiak jest mile widziany i ma szansę na świetną zabawę w towarzystwie innych wesołych futrzaków. 🐾

zapraszają organizatorzy.

Wspomniane wcześniej Piekiełko to leśna polana położona bardzo blisko Rumi. Przybliżyłem Wam je już na blogu, przy okazji omawiania miejsc, gdzie można rozpalić legalnie ognisko. 🙂

Piekiełko w pobliżu Rumi. Na polanie znajdują się miejsca na ognisko, wiata i ławeczki. (fot. Paweł Jałoszewski / Tymczasem w Rumi)

Poniżej zamieszczam oznaczenie na Google Maps, którego możecie użyć:

Szczegóły spaceru:

  • Data: 29 Lipca 2023 r.
  • Godzina: 14:00
  • Miejsce zbiórki: Urząd Miasta Rumia
  • Wstęp wolny!

Nie zapomnij zabrać smyczy, worka na odchody oraz ulubionych smakołyków dla Twojego pupila. Pamiętaj też, żeby zabrać ze sobą uśmiech i dobry nastrój! 

Zapraszamy wszystkich właścicieli psów, niezależnie od doświadczenia czy wieku. Spacer socjalizacyjny to nie tylko świetna okazja do uczenia się dla naszych pupili, ale również do wymiany doświadczeń i porozmawiania z innymi miłośnikami psów. Przygotujcie się na wiele radości, zabawy i przyjaźni. Liczymy na Waszą obecność! 

PS. Podzielcie się informacją ze swoimi przyjaciółmi, którzy mają czworonożnych pupili. Im więcej osób, tym większa zabawa!

Co dzieje się w Rumi latem?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *