Wycieczki rowerowe w Rumi (maj-czerwiec 2022 r.)

Wycieczki rowerowe w Rumi (maj-czerwiec 2022 r.)
Reklama
Reklama

Klub Turystyki Rowerowej „Sama Rama”, działający przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo” w Rumi zaprasza wycieczki rowerowe w maju i czerwcu 2022 r.

Wycieczki rowerowe w Rumi (maj-czerwiec 2022 r.):

  • Dwudniowa wycieczka rowerowa: 28 i 29 maja 2022 r.
    Trasa wycieczki: Rumia – Celbowo – Puck – Swarzewo – Jastrzębia Góra – Rumia.

Zbiórka i wyjazd na trasę 28 maja, godz. 11.00, parking przy Szkole Podstawowej nr 9 (ul. Stoczniowców 6) w Rumi Janowie.

  • Wycieczka rowerowa: 4 czerwca 2022 r.
    Trasa wycieczki: Rumia – Piaśnica – Rumia

Zbiórka i wyjazd na trasę o godz. 9.30, parking przy Szkole Podstawowej nr 9 (ul. Stoczniowców 6) w Rumi Janowie.

W wycieczce może wziąć udział każdy czy jest klubowiczem Klubu „Sama Rama” czy też nie. Osoby nastoletnie – tylko i wyłącznie pod opieką osób dorosłych. W trakcie trwania wycieczki każdego uczestnika obowiązuje Regulamin wycieczek rowerowych (udostępnia go organizator).

Wycieczki poprowadzi Przewodnik Turystyki Kolarskiej PTTK nr 6701 – Roman Łuczak, tel. 888 233 200. Obie trasy są „łatwe i przyjemne, dla wszystkich, możliwe do przejechania – bez problemów”. Podczas wyjazdu uczestnicy odwiedzą ciekawe miejsca i zapoznają się z ich historią.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Imprezy i wydarzenia w Rumi

W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne w Rumi? Kiedy odbędzie się koncert Twojego ulubionego zespołu? A kiedy występy kabaretów? Informacje z pierwszej ręki. 🙂

Rekreacja, sport i zdrowie

Kategoria „Sport i zdrowie” to wydarzenia sportowe, sportowe sukcesy mieszkańców Rumi, aktualności na temat rumskich klubów, a także ich historia. Wszystko dla fana lokalnego sportu!

Jeśli chcesz zareklamować swoje wydarzenie, zapraszam do działu: KONTAKT.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *