Zielony Festiwal w Rumi

Zielony Festiwal w Rumi
Reklama
Reklama

We wrześniu w Rumi odbędzie się „Zielony Festiwal”. To tutaj będziesz mieć możliwość prezentacji i degustacji najlepszych ekologicznych wyrobów. 🙂

Zielony Festiwal to nowość w miejskim kalendarzu imprez. Wydarzenie zapowiadane jest jako święto zdrowia, ekologii i okazja do integracji mieszkańców. Wśród atrakcji organizatorzy wymieniają giełdę roślin, warsztaty z recyklingu, prelekcje ogrodnicze, porady dietetyczne oraz degustację zdrowej żywności.

Impreza została zgłoszona jako projekt nr 34 w zeszłorocznym Budżecie Obywatelskim w Rumi. Festiwal zdobył 770 głosów i zajął 7 miejsce.

Zielony Festiwal w Rumi odbędzie się 17 września (sobota) w godzinach 13:00-18:00, na terenie miejskiego parku w Janowie (ul. Filtrowa/Stoczniowców). Wstęp wolny. Jeśli chcesz zostać jednym z wystawców, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny (kliknij, aby przejść).

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *