Zumba w Rumi. Zajęcia dla kochających taniec

Zumba w Rumi. Zajęcia dla kochających taniec
Reklama
Reklama

W Rumi ruszają nowe zajęcia – Zumba! Ćwiczenia odbywają się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rumi.

Zajęcia zaplanowano od 6 września, w każdą środę i czwartek w godzinach 19:00- 20:00. Cena za jedne zajęcia to 25 zł. W przyszłości wprowadzone zostaną również karnety.

Reklama
Reklama

Zumbę w Rumi poprowadzi instruktorka Magdalena Grzenkowicz:

Już jako młoda dziewczynka uczęszczałam na zajęcia taneczne, baletowe. Tańczyłam również w formacji tanecznej w Wejherowie pod okiem Pani Ewy Rostankowskiej. Sport towarzyszył mi również podczas studiów. Ukończyłem Akademię Wychowania i Sportu w Gdańsku. Moja przygoda z zumba zaczęła się 10 lat temu i trwa do dnia dzisiejszego. Bardzo się cieszę, że będę mogła przekazywać tę pasję, energię i uśmiech, który napędza nas do dalszych działań i rozwoju.

Zapisy na zajęcia odbywają się pod numerem telefonu: 506-635-710. Tam też możecie uzyskać więcej informacji od organizatora. 🙂

Zobacz również:

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Informacje na temat wydarzeń i imprez w Rumi publikuję na bieżąco w osobnych wpisach na blogu – zapraszam do śledzenia kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *