Roztańcz swoje lato w Parku Starowiejskim! MDK Rumia zaprasza mieszkańców Rumi na bezpłatne, pełne energii zajęcia zumby pod chmurką.
Nie musisz znać kroków ani mieć tanecznego doświadczenia! Wystarczy wygodny strój, odrobina chęci i dobry humor.
Resztą zajmie się Magda Grzenkowicz, prawdziwy wulkan energii! Naładowana i zawsze gotowa na nowe wyzwania. Podczas tańca zaraża pasją i zapewnia, że każdy poczuje się swobodnie.
Magda na co dzień prowadzi zajęcia na salce fitness na MOSiR-ze!
Czeka na Was mnóstwo ruchu, muzyki, uśmiechu i świetnej atmosfery w pięknej, zielonej przestrzeni Parku Starowiejskiego.
Terminy:
- 6 sierpnia, godz. 19:00
- 13 sierpnia, godz. 19:00
- 20 sierpnia, godz. 18:30
Miejsce: Park Starowiejski w Rumi
Udział bezpłatny.
Przyjdź sam, zabierz rodzinę, znajomych albo sąsiadów i roztańcz z nami lato!
(materiały promocyjne Miejskiego Domu Kultury w Rumi)
Zobacz również:
- Gdzie zrobić trening w Rumi? Czas zadbać o formę! Jeśli chcesz zadbać o kondycję i zdrowie, nie wydając przy tym ani złotówki – spróbuj treningów na jednej z siłowni plenerowych w Rumi!
- Gdzie pójść pobiegać w Rumi? Możesz to zrobić samemu lub w grupie! W naszym mieście nie brakuje zwolenników biegania i utrzymywania dobrej kondycji.
- Gdzie pójść na spacer w Rumi? Przepiękne trasy, idealne na wycieczkę
Co jeszcze dzieje się w Rumi?
Informacje na temat wydarzeń i imprez w Rumi publikuję na bieżąco w osobnych wpisach na blogu – zapraszam do śledzenia kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).
