Multikino w Rumi

Multikino w Rumi
Reklama
Reklama

Jeśli masz ochotę na film na dużym ekranie, w Rumi działa Multikino. Obiekt znajduje się na najwyższym poziomie Galerii Rumia.

Swoim klientom Multikino w Rumi oferuje komfortowe seanse w jednej z pięciu sal kinowych, z których największa ma 282 fotele.

Reklama
Reklama
  • Sala 1 – Liczba miejsc: 282 (w tym 22 fotele VIP)
  • Sala 2 – Liczba miejsc: 141 (w tym 9 foteli VIP)
  • Sala 3 – Liczba miejsc: 126 (w tym 9 foteli VIP)
  • Sala 4 – Liczba miejsc: 152 (w tym 9 foteli VIP)
  • Sala 5 – Liczba miejsc: 124 (w tym 9 foteli VIP)

Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kasy biletowe są otwierane 15 minut przed pierwszym seansem, a zamykane 15 minut po starcie ostatniego seansu.

Repertuar Multikina w Rumi dostępny jest na stronie https://multikino.pl/repertuar/rumia,

Multikino w Rumi. Gdzie jest? Jak dojechać?

Adres Multikina w Rumi to ul. Jana III Sobieskiego 14A, 84-230 Rumia.

Komunikacja miejska. Jeśli podróżujesz autobusami ZKM Gdynia, praktycznie pod samo kino dotrzesz m.in. liniami 85, 84 i 173. Przystanek to Urząd Miasta Rumi 01 i 02.

Multikino w Rumi. Kiedy nastąpiło otwarcie?

Otwarcie Multikina w Rumi odbyło się 20.04.2011 r.. Jest to pierwsze kino w Rumi od czasów zlikwidowanej 20 lat wcześniej “Aurory” (przy ul. Wybickiego). Po otwarciu obiektu, wzrost gości odwiedzających Galerię między rokiem 2010, a 2011 wyniósł aż…45% (!). Jak chwalił się ówczesny dyrektor Multikina w Galerii Rumi Michał Kobiela, w przeciągu pierwszego roku działania kino odwiedziła “ogromna liczba widzów”, a “wyniki przekroczyły oczekiwania właścicieli”, które oscylowały w okolicach od 250 do 320 tysięcy widzów.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *