Juniorki APS Rumia z awansem do półfinałów Mistrzostw Polski!

siatkarki aps juniorki

Zawodniczki zespołu APS Rumia zajęły drugie miejsce podczas turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski Juniorek, rozgrywanego w miniony weekend w Nowej Soli. Siatkarki uzyskały tym samym prawo do gry w półfinałach imprezy!

Dwa zwycięstwa, jedna porażka

Turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Juniorek został rozegrany podczas minionego weekendu (22-24 lutego), w Nowej Soli. Rumianki, grające po okiem trenerów Tomasza Kordowskiego i Roberta Sawickiego, wygrały dwa z trzech spotkań i zajęły drugie miejsce.

• UKS Szóstka Mielec – APS Rumia 3:0,
  • UKS Ares Nowa Sól – APS Rumia 0:3,
  • APS Rumia – KPKS Halemba 3:2.

Uzyskany wynik pozwoli im na udział w półfinałach Mistrzostw Polski. Siatkarki (m.in. za pośrednictwem Facebooka) podziękowały za wsparcie przybyłym kibicom.

Jak widać, siatkarki znalazły także czas na zwiedzanie lokalnych atrakcji. 🙂
(źródło: APS Rumia)

Trwa nabór nowych zawodniczek

Akademia wciąż prowadzi nabór nowych zawodniczek. Dziewczęta urodzone w roku 2006 i młodsze mogą wziąć udział w zajęciach Grupy Naborowej, w poniedziałki, środy, czwartki w godzinach (17:00-18:30) w hali MOSiR Rumia. Przyjdź i spróbuj swoich sił! Może kolejne medale będą Twoim udziałem.

źródło zdjęć: APS Rumia.

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.