Małżeństwo z Rumi w Teleexpressie

Małżeństwo z Rumi w Teleexpressie
Reklama
Reklama

Mieszkańcy Rumi ponownie w telewizji, tym razem w jednym z najchętniej oglądanych serwisów informacyjnych TVP1.

We wtorkowym (11 maja) wydaniu programu Teleexpress został wyemitowany krótki reportaż o małżeństwie z RumiMagdalenie i Mariuszu Zastawnych. Jak przedstawił ich prowadzący, „mają dosłownie kota na punkcie gadów i płazów”.

Reklama
Reklama

Pewnego wspaniałego dnia moja mama mi powiedziała, że jak będzie w sklepie krokodyl, to mi go kupi. No i „pech” chciał, że Pani z przedszkola zabrała nas na spacer do sklepu zoologicznego, w którym były dwa piękne, malutkie krokodyle – wyjaśnia w programie Mariusz Zastawny. W swojej pasji wspiera go żona, Magdalena.

Materiał, zatytułowany „Krokodyla daj mi luby”, możecie obejrzeć na stronie teleexpress.tvp.pl. Całość trwa 55 sekund.

Rumia w telewizji

O występach rumian w telewizji oraz udziale mieszkańców Rumi w programach telewizyjnych pisałem na blogu już kilkakrotnie. Najczęściej dotyczyło to programów stacji TVN (Milionerzy, Dzień dobry TVN, Big Brother), ale nie tylko (Ninja Warrior).

Jeden z czytelników przygotował nawet specjalny mem, który bardzo mi się spodobał. 🙂

Tak, to ja. 🙂 Sprawdźcie wpisy poniżej. Jeśli przegapiłem któryś z występów, a Ty posiadasz o tym materiały – zapraszam do kontaktu. 🙂

Inne występy „Rumi” w telewizji:

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *