Mieszkaniec Rumi niespodziewanie skradł serca publiczności na koncercie Coldplay. Jest nagranie!

Mieszkaniec Rumi niespodziewanie skradł serca publiczności na koncercie Coldplay. Jest nagranie!
Reklama
Reklama

Młody chłopak wszedł na scenę podczas występu Coldplay i zagrał na pianinie. Jego występ zachwycił lidera zespołu – Chrisa Martina oraz prawie 60 tysięcy ludzi zgromadzonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jak się okazuje, to rumianin – Szymon Sawicki!

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin!

8 lipca 2022 roku grupa Coldplay po pięciu latach przerwy ponownie przyjechała do Polski, aby zagrać na PGE Narodowym. Wydarzenie samo w sobie było wielkim przeżyciem dla fanów zespołu – przez wielu z nich koncert został uznany za „najlepszy koncert Coldplay w naszym kraju”. 🙂 Ten wieczór będzie jednak z pewnością niezapomniany dla Szymona Sawickiego z Rumi. Wokalista Chris Martin zaprosił go na scenę, aby wspólnie zagrać utwór “Let Somebody Go”.

„Can I play Let Somebody Go on piano with you”?

Czego potrzeba, aby spełnić marzenie? Jak się okazuje, dużo szczęścia i….odpowiedniego transparentu. 🙂

Szymon Sawicki na koncercie pojawił się wraz z rodziną oraz transparentem: Can I play Let Somebody Go on piano with you? (tłum. Czy mogę z tobą zagrać na pianinie „Let Somebody Go”?). Hasło zwróciło uwagę muzyków, którzy pomiędzy utworami „Viva La Vida” i „Hymn for the Weekend” poprosili obsługę, aby ściągnęła na scenę właśnie mieszkańca Rumi.

Mieszkaniec Rumi na scenie razem z Coldplay [WIDEO]

To, co stało się chwilę potem, możecie zobaczyć na nagraniach udostępnionych przez fanów:  

@_lisekkk #coldplay #coldplaywarsaw ♬ dźwięk oryginalny – Dawid Lisiecki

„Niesamowite przeżycie”

Swój występ Szymon skomentował na Instagramie, gdzie zamieścił wspólne zdjęcie ze sceny wraz z Chrisem Martinem oraz podziękowania dla zespołu i fanów.

„Chciałbym podziękować wszystkim fanom za doping i za niesamowite przeżycie jakie mogłem doświadczyć na koncercie Coldplay. Dzięki Chris za możliwość zagrania i spełnienie marzenia.”

[źródło]
[źródło: Szymon Sawicki / instagram.com]

Jak przyznał później rumianin, do swojego (niepewnego przecież) występu przygotowywał się już od momentu zakupu biletów, czyli…od jesieni ubiegłego roku!

– To było spełnienie marzeń. Od kiedy w 2017 roku w Monachium chłopak [z publiczności – dop. TwR] zagrał „Everglow” to wiedziałem, że w miarę możliwości będę chciał to powtórzyć. (…) Cieszę się, że podczas tego występu mogłem dać coś od siebie dla publiki, że jednak to było coś takiego, gdzie około 57 tysięcy osób jest szczęśliwych – mówił Szymon Sawicki w wywiadzie udzielonym dla telewizji Polsat.

[źródło]

Wieczór pełen niespodzianek

Warto wspomnieć, że podczas tego samego koncertu grupa Coldplay przygotowała także wiele innych niespodzianek, między innymi występ Romario z Ukrainy czy fragment utworu “Sen o Warszawie” Czesława Niemena (od 3:10):

Rumska Aleja Gwiazd. Historie i sukcesy mieszkańców Rumi

Wyjątkowe historie i sukcesy mieszkańców z mojego regionu to coś, co lubię najbardziej. Trochę już ich opisałem- na tyle dużo, żeby stworzyć osobną kategorię na blogu. Nazwałem ją (nieco z przymrużeniem oka): “Rumska Aleja Gwiazd”. Lista cały czas się powiększa, a wpisów przybywa. Znajdziesz tam między innymi:

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *