Plenerowe kino letnie w Redzie i Wejherowie. Zobacz darmowe seanse!

kino letnie reda wejherowo
Reklama
Reklama

Mieszkańcy Rumi do „plenerowego kina” będą mogli wybrać się dopiero w ostatnich dniach sierpnia i na początku września. Sprawdźmy więc, jakie filmy wyświetlane są już teraz w Redzie i Wejherowie – u naszych sąsiadów.

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin!

Kino pod gwiazdami. Pokazy plenerowe w Redzie

W ramach kina plenerowego w Redzie zaplanowano jeszcze dwa pokazy. Oba odbędą się w Miejskim Parku Rodzinnym w Redzie.

 • 16.07, godz. 22:00 Venom 2. Eddie Brock próbuje zrobić karierę przeprowadzając wywiad z seryjnym mordercą, który nieoczekiwanie zdobywa moce symbionta.
 • 30.07, godz. 22:00Jeden gniewny człowiek. H. pracuje dla firmy, która organizuje konwoje i odpowiada za transport setek milionów dolarów tygodniowo po Los Angeles.
Pokaz kina plenerowego w Redzie. (archiwum, fot. Fabryka Kultury w Redzie)

Kino plenerowe w Wejherowie. Seanse pod Gwiazdami

Wejherowskie Kino pod Gwiazdami to cykliczne pokazy filmów w wejherowskim amfiteatrze, w Parku Miejskim. Seanse odbywają się w czwartki o godzinie 21.30. Wstęp wolny! W 2022 roku zostaną wyświetlone następujące pozycje:

 • 14.07 – Wojna z Dziadkiem, reż. Tim Hill, 2020
 • 21.07 – Sonata, reż. Bartosz Blaschke, 2021
 • 28.07 – C’mon C’mon, reż. Mike Mills, 2021
 • 4.08 – Minari, reż. Lee Isaac Chung, 2020,
 • 11.08 – Zupa nic, reż. Kinga Dębska, 2021
 • 18.08 – Chłopiec z chmur, reż. Nicolas Vanier, 2019
 • 25.08 – Nieznośny ciężar wielkiego talentu, reż. Tom Gormican, 2022
Kino plenerowe w Wejherowie. (archiwum, fot. Wejherowo.pl)

Kino Letnie w Rumi. Trwa głosowanie!

W Rumi organizatorem tegorocznej edycji Kina Letniego będzie Fundacja Dla Was. Każdy z mieszkańców może wytypować trzy tytuły spośród przedstawionej listy. Ostatecznie wyświetlone zostaną trzy filmy, które zdobędą najwięcej głosów. Głosowanie potrwa do 14 lipca. Więcej informacji we wpisie: Kino plenerowe w Rumi. Wybierz filmy!.

Lato 2022 w Rumi! Sprawdź, co się dzieje w wakacje!

Poznaliśmy atrakcje przygotowane przez MDK Rumia w lipcu i sierpniu! Sprawdź zaplanowane koncerty, pokazy filmów, wycieczki i warsztaty!

Imprezy, wydarzenia i kultura w 2022 r. w Rumi

O tym, gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi dowiecie się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Autobusem na plażę – przez całe wakacje!

Od 25 czerwca w trasę ruszą wakacyjne autobusy i trolejbusy ZKM GdyniaSprawdź, czym dojechać na plażę (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *